Zápasy ABCOM - web pro fotbal, hokej a sport

Sestava ABCOM: Vladař Stanislav, Večeřa Martin, Šelelyo Martin, Růžička Štěpán, Polák Jiří, Borecký Michal, Synek Pavel (B), Dykas Miroslav (C),
Vlastní referát: neuveden

Góly: 11. min Večeřa Martin;  18. min Růžička Štěpán;  41. min Borecký Michal;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Hosté byli po celé utkání lepším týmem a jen horší koncovka zapříčinila, že bylo utkání otevřené až do samého konce.
Nejlepší podle rozhodčího: Vladař Stanislav
hodnocení

Datum zápasu: 16. 11. 2019, 10. kolo

ABCOM - Hoptajch team 4:4

Sestava ABCOM: Dykas Miroslav (C), Farkaš Pavel (B), Borecký Michal, Pernický Aleš, Polák Jiří, Růžička Štěpán, Šelelyo Martin, Vladař Stanislav,

Góly: 8. min Dykas Miroslav;  32. min Dykas Miroslav;  37. min Dykas Miroslav;  46. min Růžička Štěpán;
Zápis rozhodčího: Bojovné a v slušném tempu hrané utkání, spravedlivá dělba bodů.
Nejlepší podle rozhodčího: Dykas Miroslav
hodnocení

Datum zápasu: 9. 11. 2019, 9. kolo

Sananim FC A - ABCOM 1:9

Sestava ABCOM: Dykas Miroslav (C), Farkaš Pavel (B), Borecký Michal, Dykas Michal, Pernický Aleš, Růžička Štěpán, Šelelyo Martin, Večeřa Martin,

Góly: 14. min Růžička Štěpán;  17. min Růžička Štěpán;  22. min Dykas Miroslav;  31. min Šelelyo Martin;  40. min Borecký Michal;  47. min Večeřa Martin;  53. min Dykas Miroslav;  54. min Dykas Miroslav;  55. min Večeřa Martin;
Zápis rozhodčího: ABCOM zodpovědnou hrou postupně svého soupeře přehrál a vysoko vyhrál.
Nejlepší podle rozhodčího: Růžička Štěpán
hodnocení

Datum zápasu: 2. 11. 2019, 8. kolo

ABCOM - Kapr tým 86 B 3:2

Sestava ABCOM: Vladař Stanislav, Večeřa Martin, Růžička Štěpán, Pernický Aleš, Dykas Michal, Borecký Michal, Šelelyo Martin (B), Farkaš Pavel (C),

Góly: 10. min Růžička Štěpán;  31. min Růžička Štěpán;  32. min Večeřa Martin;
Zápis rozhodčího: Bojovné utkání s množstvím osobních soubojů, rychlé údery zkraje druhého poločasu rozhodly o bodech pro domácí.
hodnocení

Datum zápasu: 19. 10. 2019, 7. kolo

PPPO - ABCOM 2:3

Sestava ABCOM: Dykas Miroslav (C), Farkaš Pavel (B), Borecký Michal, Dykas Michal, Růžička Štěpán, Šelelyo Martin, Synek Pavel, Večeřa Martin,

Góly: 32. min Večeřa Martin;  43. min Dykas Miroslav;  60. min Večeřa Martin;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaný zápas, ve kterém se vedení přelévalo ze strany na stranu. Remíza by byla spravedlivější.
Nejlepší podle rozhodčího: Večeřa Martin
hodnocení

Datum zápasu: 12. 10. 2019, 6. kolo

ABCOM - Lucky team 7:1

Sestava ABCOM: Večeřa Martin, Synek Pavel, Šelelyo Martin, Růžička Štěpán, Dykas Miroslav, Dykas Michal, Borecký Michal, Farkaš Pavel (B), Vladař Stanislav (C),

Góly: 9. min Večeřa Martin;  19. min Růžička Štěpán;  42. min Borecký Michal;  44. min Synek Pavel;  49. min Dykas Michal;  51. min Synek Pavel;  60. min Večeřa Martin;
Zápis rozhodčího: Korektní utkání jednoznačně pod taktovkou vítězného týmu.
Nejlepší podle rozhodčího: Synek Pavel
hodnocení

Datum zápasu: 5. 10. 2019, 5. kolo

Mamissero - ABCOM 3:5

Sestava ABCOM: Vladař Stanislav, Večeřa Martin, Synek Pavel, Šelelyo Martin, Pernický Aleš, Dykas Michal, Borecký Michal, Farkaš Pavel (B), Dykas Miroslav (C),

Góly: 18. min Večeřa Martin;  34. min Dykas Miroslav;  40. min Večeřa Martin;  52. min Synek Pavel;  57. min Borecký Michal;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání se v závěru podařilo strhnout na svou stranu hráčům ABCOM. Pohledné utkání z obou stran.
hodnocení

Datum zápasu: 28. 9. 2019, 4. kolo

ABCOM - Tempo 01 HFC 4:6

Sestava ABCOM: Vladař Stanislav, Synek Pavel, Šelelyo Martin, Polák Jiří, Marek Jiří, Dykas Miroslav, Dykas Michal, Borecký Michal, Čubr Roman (B), Pernický Aleš (C),

Góly: 1. min Dykas Miroslav;  4. min Synek Pavel;  35. min Marek Jiří;  38. min Dykas Michal;
Zápis rozhodčího: Pěkné utkání, ABCOM záhy vedl 2:0 a 15 minut ovládal zápas, Tempo se pak dostalo do tempa. Gólman létal v poli jako šestý hráč a závěr prvního poločasu přinesl obrat na 2:4. Ve druhé půli tempo nabral ABCOM a srovnal na 4:4. Posledních patnáct minut ale patřilo nakonec vítěznému Tempu.
hodnocení

Datum zápasu: 21. 9. 2019, 3. kolo

ABCOM - Well Done 3:2

Sestava ABCOM: Polák Jiří (C), Čubr Roman (B), Borecký Michal, Růžička Štěpán, Šelelyo Martin, Synek Pavel, Večeřa Martin, Vladař Stanislav,

Góly: 12. min Růžička Štěpán;  22. min Růžička Štěpán;  60. min Růžička Štěpán;
Karty: 49. min Synek Pavel ŽK;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, které rozhodla střelecká pohotovost střelce Růžičky a dobrý výkon brankáře.
hodnocení

Datum zápasu: 14. 9. 2019, 2. kolo

Beton FC - ABCOM 1:2

Sestava ABCOM: Vladař Stanislav, Večeřa Martin, Šelelyo Martin, Růžička Štěpán, Borecký Michal, Čubr Roman (B), Dykas Miroslav (C),

Góly: 24. min Dykas Miroslav;  37. min Růžička Štěpán;
Zápis rozhodčího: Lepší kombinace, územní převaha, kvalitnější přechod do útoku a pevnější bránění rozhodly o těsné, ale zasloužené výhře hostů.
hodnocení

Datum zápasu: 7. 9. 2019, 1. kolo

ABCOM - Troll FC 5:1

Sestava ABCOM: Vladař Stanislav, Večeřa Martin, Synek Pavel, Růžička Štěpán, Dykas Michal, Borecký Michal, Čubr Roman (B), Dykas Miroslav (C),

Góly: 6. min Večeřa Martin;  15. min Dykas Miroslav;  39. min Večeřa Martin;  58. min Synek Pavel;  60. min Růžička Štěpán;
Zápis rozhodčího: Zasloužené vítězství týmu ABCOM, který byl po celý zápas fotbalovější.