Zápasy A.Č.A.B. FC - web pro fotbal, hokej a sport

Sestava A.Č.A.B. FC: Trnený Matej, Tomíček Matěj, Princ Filip, Javůrek Jakub, Ditrich Lukáš, Černý Josef, Aliapulios Telis, Havelka Tomáš (B), Mikeš Marek (C),
Vlastní referát: neuveden

Góly: 5. min Černý Josef;  14. min Aliapulios Telis;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Hosté měli výborný vstup do zápasu a ve 14. minutě vedli 2:0. Do poločasu se ale Torpédu povedlo duel otočit a po přestávce již svého soka přehrálo. Hosté již žádný gól nepřidali, i tak to bylo z obou stran dobré utkání.
Nejlepší podle rozhodčího: Aliapulios Telis
hodnocení

Datum zápasu: 11. 11. 2019, 10. kolo

A.Č.A.B. FC - Tlakové galoše 2:8

Sestava A.Č.A.B. FC: Mikeš Marek (C), Havelka Tomáš (B), Aliapulios Telis, Ditrich Lukáš, Javůrek Jakub, Mazanec Milan, Princ Filip, Svárovský Jakub, Tomíček Matěj, Trnený Matej,

Góly: 4. min Aliapulios Telis;
Zápis rozhodčího: Domácí překvapili dvěma rychlými góly a stav 2:0 udrželi do půlky. Poté ale nastal obrat a početnější tým hostů už kontroloval zápas až do konce.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 4. 11. 2019, 9. kolo

TBC Lachtan B - A.Č.A.B. FC 0:6 (kontumace)

Sestava A.Č.A.B. FC:

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Domácí se z utkání omluvili.
hodnocení

Datum zápasu: 21. 10. 2019, 8. kolo

A.Č.A.B. FC - Orgasmico L.S.D. 1:1

Sestava A.Č.A.B. FC: Trojan Ondřej, Trnený Matej, Tomíček Matěj, Svárovský Jakub, Mazanec Milan, Javůrek Jakub, Ditrich Lukáš, Černý Josef, Havelka Tomáš (B), Mikeš Marek (C),

Góly: 41. min Svárovský Jakub;
Zápis rozhodčího: A.Č.A.B byl výrazně pohyblivějším týmem, ale Orgasmico vyhrálo první poločas 1:0. Druhý poločas měl A.Č.A.B. více ze hry, ale stihl pouze vyrovnat.
Nejlepší podle rozhodčího: Svárovský Jakub
hodnocení

Datum zápasu: 14. 10. 2019, 7. kolo

Koloušci AK - A.Č.A.B. FC 9:1

Sestava A.Č.A.B. FC: Aliapulios Telis (C), Černý Josef (B), Ditrich Lukáš, Kvěch Jan, Mikeš Marek, Princ Filip,

Góly: 22. min Aliapulios Telis;
Zápis rozhodčího: Jednoznačné utkání.
hodnocení

Datum zápasu: 7. 10. 2019, 6. kolo

A.Č.A.B. FC - Klapzubova jedenáctka 5:9

Sestava A.Č.A.B. FC: Trnený Matej, Svárovský Jakub, Princ Filip, Javůrek Jakub, Ditrich Lukáš, Aliapulios Telis, Havelka Tomáš (B), Mikeš Marek (C),

Góly: 7. min Svárovský Jakub;  30. min Javůrek Jakub;  35. min Aliapulios Telis;  44. min Mikeš Marek;  56. min Aliapulios Telis;
Zápis rozhodčího: První poločas byl ještě vyrovnaný, poté soupeř jednoznačně vyhrál.
Nejlepší podle rozhodčího: Javůrek Jakub
hodnocení

Datum zápasu: 30. 9. 2019, 5. kolo

Integrita Jinonice - A.Č.A.B. FC 3:4

Sestava A.Č.A.B. FC: Aliapulios Telis (C), Svárovský Jakub (B), Ditrich Lukáš, Havelka Tomáš, Javůrek Jakub, Mazanec Milan, Princ Filip, Trnený Matej, Trojan Ondřej,

Góly: 27. min Aliapulios Telis;  40. min Aliapulios Telis;  47. min Aliapulios Telis;  58. min Trojan Ondřej;
Zápis rozhodčího: Hosté se v druhém poločase vzchopili a zaslouženě zápas otočili.
hodnocení

Datum zápasu: 23. 9. 2019, 4. kolo

A.Č.A.B. FC - GFC 2:5

Sestava A.Č.A.B. FC: Mikeš Marek (C), Havelka Tomáš (B), Aliapulios Telis, Černý Josef, Ditrich Lukáš, Javůrek Jakub, Mazanec Milan, Princ Filip, Svárovský Jakub, Tomíček Matěj, Trnený Matej,

Góly: 48. min Trnený Matej;  55. min Mazanec Milan;
Zápis rozhodčího: Jasné vítězství hostů.
hodnocení

Datum zápasu: 16. 9. 2019, 3. kolo

Gangbeng - A.Č.A.B. FC 5:3

Sestava A.Č.A.B. FC: Aliapulios Telis (C), Javůrek Jakub (B), Ditrich Lukáš, Havelka Tomáš, Princ Jiří, Svárovský Jakub, Trnený Matej,

Góly: 4. min Svárovský Jakub;  29. min Havelka Tomáš;  35. min Ditrich Lukáš;
Zápis rozhodčího: Utkání bylo ve svižném tempu. Oba týmy se střídali ve vedení. Vyhrál tým Gangbang.
Nejlepší podle rozhodčího: Princ Jiří
hodnocení

Datum zápasu: 9. 9. 2019, 2. kolo

A.Č.A.B. FC - Farkáň 92 1.FC 0:0

Sestava A.Č.A.B. FC: Svárovský Jakub (C), Havelka Tomáš (B), Aliapulios Telis, Černý Josef, Javůrek Jakub, Mazanec Milan, Mikeš Marek, Tomíček Matěj, Trnený Matej,

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Zápas byl velmi opatrný s málo šancemi na obou stranách. Zápas branky nepřinesl a mužstva si body rozdělili.
Nejlepší podle rozhodčího: Havelka Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 2. 9. 2019, 1. kolo

A.Č.A.B. FC - Veselá Kráva TJ 5:4

Sestava A.Č.A.B. FC: Havelka Tomáš (C), Mikeš Marek (B), Aliapulios Telis, Černý Josef, Javůrek Jakub, Mazanec Milan, Princ Filip, Tomíček Matěj,

Góly: 21. min Aliapulios Telis;  26. min Černý Josef;  36. min Mazanec Milan;  54. min Mikeš Marek;
Zápis rozhodčího: Velmi tvrdý, pohledný kombinační fotbal.

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.