Sestava AG team: Uruba Ondřej, Narwa Adam, Mitro Martin, Milner Jakub, Lukáč Bohumil, Lopatka Dominik, Kliment Jan, Ceé Lukáš, Brůna Libor, Šír Dominik (B), Kubr Jan (C),

Zápis rozhodčího: Díky mnohem lepší první půli zvítězili zaslouženě hosté.

Datum zápasu: 19. 6. 2018, 11. kolo

Válcovny plechu MS FC - AG team 4:1

Sestava AG team: Narwa Adam (C), Kubr Jan (B), Ceé Lukáš, Kliment Jan, Krejčík Ondřej, Lopatka Dominik, Lukáč Bohumil, Milner Jakub, Mitro Martin, Šír Dominik, Uruba Ondřej,

Góly: 45. min Krejčík Ondřej;
Zápis rozhodčího: Domácí byli v zápase, kde šlo o postup, aktivnější. Proto po zásluze vyhráli a pravděpodobně i postoupili do šesté ligy.
Nejlepší podle rozhodčího: Kubr Jan
hodnocení

Datum zápasu: 5. 6. 2018, 10. kolo

AG team - Real Praha 1:3

Sestava AG team: Kubr Jan (C), Kubr Jan (B), Brůna Vladimír, Kliment Jan, Krejčík Ondřej, Lopatka Dominik, Lukáč Bohumil, Milner Jakub, Mitro Martin, Narwa Adam, Šír Dominik,

Góly: 36. min Kliment Jan;
Zápis rozhodčího: Výborné utkání, vyrovnané až posledních deset minut byli lepší hosté.
Nejlepší podle rozhodčího: Kliment Jan
hodnocení

Datum zápasu: 31. 5. 2018, 9. kolo

Prtzalona C.F. - AG team 7:3

Sestava AG team: Brůna Libor (C), Šír Dominik (B), Brůna Vladimír, Ceé Lukáš, Kliment Jan, Krejčík Ondřej, Lopatka Dominik, Lukáč Bohumil, Milner Jakub, Mitro Martin, Narwa Adam, Uruba Ondřej,

Góly: 8. min Ceé Lukáš;  29. min Narwa Adam;  50. min Narwa Adam;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, ve kterém jsme viděli hodně šancí. Nakonec vítězí hráči Purtizány, kteří byli efektivnější v koncovce.
hodnocení

Datum zápasu: 24. 5. 2018, 8. kolo

AG team - Proradost FK 6:3

Sestava AG team: Brůna Libor (C), Uruba Ondřej (B), Ceé Lukáš, Kliment Jan, Lukáč Bohumil, Milner Jakub, Šír Dominik,

Góly: 2. min Kliment Jan;  10. min Brůna Libor;  20. min Milner Jakub;  36. min Šír Dominik;  45. min Šír Dominik;  47. min Šír Dominik;
Zápis rozhodčího: První poločas domácí předvedli více pohybu a proměňováním šancí vedli 3:0. Hosté se v druhé půli nevzdali a dali kontrolní gól na 3:1, ovšem domácí v 36 minutě kontrolovali na 4:1 a vítězství pak navýšili do otevřené brány hostů.
hodnocení

Datum zápasu: 15. 5. 2018, 7. kolo

Modrá vopice TJ - AG team 2:7

Sestava AG team: Šír Dominik (C), Kubr Jan (B), Ceé Lukáš, Krejčík Ondřej, Lopatka Dominik, Lukáč Bohumil, Milner Jakub, Mitro Martin, Narwa Adam, Uruba Ondřej,

Góly: 2. min Uruba Ondřej;  10. min Krejčík Ondřej;  12. min Šír Dominik;  34. min Ceé Lukáš;  41. min Narwa Adam;  49. min Krejčík Ondřej;  54. min Ceé Lukáš;
Zápis rozhodčího: Rozhodl lepší vstup do utkání AG teamu a neshody v obraně Modré vopice.
hodnocení

Datum zápasu: 8. 5. 2018, 6. kolo

AG team - Prokaryota FZ 9:1

Sestava AG team: Kubr Jan (C), Narwa Adam (B), Ceé Lukáš, Kliment Jan, Lopatka Dominik, Lučan Jan, Šír Dominik, Uruba Ondřej,

Góly: 2. min Ceé Lukáš;  4. min Ceé Lukáš;  28. min Šír Dominik;  32. min Ceé Lukáš;  37. min Lopatka Dominik;  41. min Narwa Adam;  44. min Kliment Jan;  51. min Šír Dominik;  53. min Šír Dominik;
Zápis rozhodčího: AG Team vstoupil do hry aktivněji po celou dobu hry tlačil na soupeře což se ukázalo na skóre. Ve druhé půli už byla dominance AG Teamu velmi viditelná.
hodnocení

Datum zápasu: 24. 4. 2018, 5. kolo

GFC Regent B - AG team 0:9

Sestava AG team: Šír Dominik (C), Kubr Jan (B), Ceé Lukáš, Lopatka Dominik, Lukáč Bohumil, Milner Jakub, Mitro Martin, Narwa Adam,

Góly: 13. min Šír Dominik;  16. min Ceé Lukáš;  23. min Ceé Lukáš;  25. min Šír Dominik;  35. min Šír Dominik;  36. min Šír Dominik;  38. min Narwa Adam;  50. min Šír Dominik;  60. min Ceé Lukáš;
Zápis rozhodčího: Hosté byli po celý zápas jednoznačně lepší a proto zvítězili větším rozdílem.
hodnocení

Datum zápasu: 19. 4. 2018, 4. kolo

AG team - FC 1869 3:1

Sestava AG team: Brůna Libor (C), Kubr Jan (B), Ceé Lukáš, Krejčík Ondřej, Lukáč Bohumil, Milner Jakub, Mitro Martin, Narwa Adam, Šír Dominik,

Góly: 6. min Brůna Libor;  9. min Narwa Adam;  15. min Ceé Lukáš;
Zápis rozhodčího: První poločas jasně vyhrál AG Team, který byl lepším týmem. Druhý poločas FC 1861 bodovalo, ale stačilo to jen na úpravu výsledku.
Nejlepší podle rozhodčího: Brůna Libor
hodnocení

Datum zápasu: 3. 4. 2018, 3. kolo

AG team - Ya Basta! A 2:1

Sestava AG team: Brůna Libor (C), Kubr Jan (B), Ceé Lukáš, Kliment Jan, Krejčík Ondřej, Milner Jakub, Narwa Adam, Šír Dominik,

Góly: 29. min Narwa Adam;  39. min Šír Dominik;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, ve kterém se štěstí přiklonilo na stranu domácích.