Zápasy Alvarez D.C. - web pro fotbal, hokej a sport

Sestava Alvarez D.C.: Vamberský Ladislav, Szántó Tomáš, Mrázek Jiří, Lavický Rudolf, Lauer Břetislav, Kovařík Roman, Čejna Tomáš, Szántó Róbert (B), Velechovský Ladislav (C),
Vlastní referát: neuveden

Góly: 35. min Velechovský Ladislav;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Svůj zápas hrál Rusu, který rozhodl o vysokém vítězství domácích.
Nejlepší podle rozhodčího: Velechovský Ladislav
hodnocení

Datum zápasu: 17. 11. 2019, 10. kolo

Alvarez D.C. - Lesser Side FC 2:7

Sestava Alvarez D.C.: Velechovský Ladislav (C), Mrázek Jiří (B), Čejna Tomáš, Kovařík Roman, Lauer Břetislav, Lavický Rudolf, Pešek Tomáš, Szántó Róbert, Szántó Tomáš,

Góly: 2. min Velechovský Ladislav;  9. min Kovařík Roman;
Zápis rozhodčího: Alvarez začal impozantně a brzy vedl 2:0, ale ani tento náskok nestačil ani na bod.
hodnocení

Datum zápasu: 10. 11. 2019, 9. kolo

Horst 1.FC - Alvarez D.C. 2:3

Sestava Alvarez D.C.: Vamberský Ladislav, Lavický Rudolf, Lauer Břetislav, Kovařík Roman, Jiroušek David, Čejna Tomáš, Mrázek Jiří (B), Velechovský Ladislav (C),

Góly: 25. min Lavický Rudolf;  32. min Velechovský Ladislav;  40. min Kovařík Roman;
Zápis rozhodčího: Techničtější a kombinačně vyspělejší hosté se nechali v úvodu zápasu zaskočit podařenými akcemi domácích. Po výměně stran se začali hosté více prosazovat i ve finální fázi svých útočných akcí a během osmi minut se jim podařilo otočit v jejich prospěch.
Nejlepší podle rozhodčího: Kovařík Roman
hodnocení

Datum zápasu: 3. 11. 2019, 8. kolo

Alvarez D.C. - Herbal Fusion 2:17

Sestava Alvarez D.C.: Mrázek Jiří, Lavický Rudolf, Lauer Břetislav, Kovařík Roman, Čejna Tomáš, Jiroušek David (B), Velechovský Ladislav (C),

Góly: 32. min Jiroušek David;  41. min Lavický Rudolf;
Zápis rozhodčího: Utkání ve velmi svižném tempu, kdy po vyrovnaném začátku byla zřejmá převaha hostů, kteří následně celému zápasu dominovali. Zajímavostí byla střela branka-branka ve 32. minutě z kopačky domácího brankaře. V podstatě hra na jednu bránu.
Nejlepší podle rozhodčího: Jiroušek David
hodnocení

Datum zápasu: 20. 10. 2019, 7. kolo

Fifty-two faders - Alvarez D.C. 4:3

Sestava Alvarez D.C.: Velechovský Ladislav (C), Jiroušek David (B), Čejna Tomáš, Kovařík Roman, Lavický Rudolf, Mrázek Jiří, Szántó Róbert, Vamberský Ladislav,

Góly: 5. min Mrázek Jiří;  10. min Vamberský Ladislav;  34. min Kovařík Roman;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí.
hodnocení

Datum zápasu: 13. 10. 2019, 6. kolo

Alvarez D.C. - Drsný šrouby 5:4

Sestava Alvarez D.C.: Vamberský Ladislav, Lavický Rudolf, Lauer Břetislav, Kovařík Roman, Čejna Tomáš, Mrázek Jiří (B), Velechovský Ladislav (C),

Góly: 16. min Velechovský Ladislav;  28. min Kovařík Roman;  50. min Lauer Břetislav;  51. min Velechovský Ladislav;  56. min Lauer Břetislav;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání se správným bojovým nasazením. Domácí zvládli lépe koncovku a proto vyhráli.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 6. 10. 2019, 5. kolo

Drny FC - Alvarez D.C. 8:1

Sestava Alvarez D.C.: Vamberský Ladislav, Szántó Róbert, Mrázek Jiří, Lavický Rudolf, Čejna Tomáš, Jiroušek David (B), Velechovský Ladislav (C),

Góly: 58. min Velechovský Ladislav;
Zápis rozhodčího: Velká převaha vítězů. Velmi pěkný fotbal.
hodnocení

Datum zápasu: 29. 9. 2019, 4. kolo

Alvarez D.C. - Černý pumy 0:1

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Zápas se hrál nahoru dolů. Šance na obou stranách. Poslední standartní situace v první půli vyústila v gól. Další hra už byla poměrně jednoduchá, nakopávalo se z jedné strany na druhou.
hodnocení

Datum zápasu: 22. 9. 2019, 3. kolo

Čanda bůráků - Alvarez D.C. 0:7

Sestava Alvarez D.C.: Vamberský Ladislav, Szántó Róbert, Mrázek Jiří, Lavický Rudolf, Lauer Břetislav, Kovařík Roman, Jiroušek David (B), Velechovský Ladislav (C),

Góly: 2. min Velechovský Ladislav;  20. min Lauer Břetislav;  26. min Szántó Róbert;  31. min Lauer Břetislav;  45. min Kovařík Roman;  50. min Szántó Róbert;  52. min Velechovský Ladislav;
Zápis rozhodčího: Zasloužená výhra Alvarezu.
Nejlepší podle rozhodčího: Szántó Róbert
hodnocení

Datum zápasu: 15. 9. 2019, 2. kolo

Alvarez D.C. - Améby AFC B 12:0

Góly: 1. min Kovařík Roman;  6. min Kovařík Roman;  13. min Velechovský Ladislav;  17. min Kovařík Roman;  25. min Velechovský Ladislav;  29. min Mrázek Jiří;  38. min Lauer Břetislav;  40. min Kovařík Roman;  42. min Kovařík Roman;  45. min Szántó Róbert;  52. min Velechovský Ladislav;  56. min Lauer Břetislav;
Zápis rozhodčího: Jednoznačný průběh utkání. Ve čtyřech se hraje špatně a Améby se o tom přesvědčily.
hodnocení

Datum zápasu: 8. 9. 2019, 1. kolo

Alvarez D.C. - Talent Praha FC 2:0

Sestava Alvarez D.C.: Vamberský Ladislav, Szántó Tomáš, Pešek Tomáš, Lavický Rudolf, Lauer Břetislav, Kovařík Roman, Jiroušek David, Mrázek Jiří (B), Velechovský Ladislav (C),

Góly: 27. min Pešek Tomáš;  32. min Velechovský Ladislav;
Zápis rozhodčího: Domácí byli lepším týmem, fotbal se hraje na góly.