Sestava Atlanta Žižkov FC: Zikmund jan, Voženílek Roman, Matoušek Petr, Kubín Lukáš, Krutský Filip, Krutský Jan (B), Šlezingr Vladek (C),

Góly: 20. min Kubín Lukáš;  35. min Zikmund jan;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, pohledný fotbal.

Datum zápasu: 20. 10. 2017, 6. kolo

Atlanta Žižkov FC - Ol´school Fellas BK 0:2

Sestava Atlanta Žižkov FC: Zikmund jan, Voženílek Roman, Voženílek Matěj, Petržilka Jan, Matoušek Petr, Krutský Filip, Gabriel Ondřej, Krutský Jan (B), Šlezingr Vladek (C),

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Zápas dobré úrovně rozhodli po přestávce hráči Ol´school lepší koncovkou.
Nejlepší podle rozhodčího: Krutský Filip
hodnocení

Datum zápasu: 13. 10. 2017, 5. kolo

Los Bimbananos - Atlanta Žižkov FC 5:1

Sestava Atlanta Žižkov FC: Voženílek Roman, Puchmajer Michal, Petržilka Jan, Matoušek Petr, Kubín Lukáš, Krutský Jan (B), Šlezingr Vladek (C),

Góly: 26. min Voženílek Roman;
Zápis rozhodčího: Los Bimbananos byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem.
Nejlepší podle rozhodčího: Voženílek Roman
hodnocení

Datum zápasu: 8. 10. 2017, 4. kolo

Atlanta Žižkov FC - Lipodur FC A 2:0

Sestava Atlanta Žižkov FC: Šlezingr Vladek (C), Krutský Jan (B), Gabriel Ondřej, Krutský Filip, Kubín Lukáš, Matoušek Petr, Petržilka Jan, Puchmajer Michal, Putna Radovan, Voženílek Roman,

Góly: 7. min Kubín Lukáš;  37. min Krutský Filip;
Zápis rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 24. 9. 2017, 3. kolo

Heliport SK - Atlanta Žižkov FC 0:4

Sestava Atlanta Žižkov FC: Zikmund jan, Voženílek Roman, Putna Radovan, Puchmajer Michal, Matoušek Petr, Krutský Filip, Gabriel Ondřej, Krutský Jan (B), Šlezingr Vladek (C),

Góly: 27. min Gabriel Ondřej;  41. min Krutský Filip;  49. min Gabriel Ondřej;  55. min Gabriel Ondřej;
Karty: 32. min Šlezingr Vladek ŽK;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, ve kterém byla Atlanta Žižkov efektivnější v zakončení a zaslouženě odváží body.
Nejlepší podle rozhodčího: Gabriel Ondřej
hodnocení

Datum zápasu: 15. 9. 2017, 2. kolo

Atlanta Žižkov FC - Continental FC 4:1

Sestava Atlanta Žižkov FC: Šlezingr Vladek (C), Krutský Jan (B), Krutský Filip, Matoušek Petr, Puchmajer Michal, Voženílek Roman, Zikmund jan,

Góly: 12. min Voženílek Roman;  35. min Krutský Filip;  55. min Šlezingr Vladek;  57. min Voženílek Roman;
Karty: 45. min Krutský Filip ŽK;
Zápis rozhodčího: Domácí vyhráli zaslouženě díky své bojovnosti.
hodnocení

Datum zápasu: 10. 9. 2017, 1. kolo

Atlanta Žižkov FC - Zlíchov Catholic FC 2:2

Sestava Atlanta Žižkov FC: Šlezingr Vladek (C), Krutský Jan (B), Gabriel Ondřej, Krutský Filip, Kubín Lukáš, Matoušek Petr, Puchmajer Michal, Voženílek Roman,

Góly: 11. min Šlezingr Vladek;  53. min Voženílek Roman;
Zápis rozhodčího: 1. poločas krásné a svižné utkání, jeden gól padl z penalty za faul. Atlanta vyhrála poločas 1:0. Druhý poločas přidala další gól, ale v závěru Catholic 2 góly vyrovnal v překrásném zápase.
hodnocení

Datum zápasu: 25. 6. 2017, 11. kolo

Tuxeda FC - Atlanta Žižkov FC 0:4

Sestava Atlanta Žižkov FC: Šlezingr Vladek (C), Krutský Jan (B), Gabriel Ondřej, Krutský Filip, Kubín Lukáš, Puchmajer Michal, Voženílek Matěj, Voženílek Roman,

Góly: 3. min Gabriel Ondřej;  8. min Voženílek Matěj;  23. min Gabriel Ondřej;  40. min Voženílek Matěj;
Zápis rozhodčího: Jasné vítězství Atlanty.
hodnocení

Datum zápasu: 11. 6. 2017, 10. kolo

Atlanta Žižkov FC - Šotgani 0:3

Sestava Atlanta Žižkov FC: Šlezingr Vladek (C), Krutský Jan (B), Krutský Filip, Kubín Lukáš, Matoušek Petr, Puchmajer Michal, Voženílek Roman, Zikmund jan,

Góly: nikdo
Karty: 42. min Šlezingr Vladek ŽK;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaný zápas s množstvím osobních soubojů. Rozhodla kvalitnější předfinální a finální fáze u Šotganů.
Nejlepší podle rozhodčího: Krutský Jan
hodnocení

Datum zápasu: 4. 6. 2017, 9. kolo

Praetorians FC - Atlanta Žižkov FC 3:4

Sestava Atlanta Žižkov FC: Zikmund jan, Voženílek Roman, Putna Radovan, Matoušek Petr, Krutský Filip, Krutský Jan (B), Šlezingr Vladek (C),

Góly: 15. min Šlezingr Vladek;  55. min Zikmund jan;  56. min Putna Radovan;  56. min Krutský Filip;
Zápis rozhodčího: Rychlé, kombinační utkání. První půle byla vyrovnaná, ve druhé Praetorians trochu zbytečně otevřeli obranu a soupeř je za to v závěru potrestal.

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.