Zápasy Atomový veverky B - web pro fotbal, hokej a sport

Datum zápasu: 1. 12. 2019, 11. kolo

Potíže - Atomový veverky B 2:4

Sestava Atomový veverky B: Vojta Bohumil, Valenta Jan, Mikulů Tomáš, Bartůněk František, Tyšer Stanislav (B), Sládek Miroslav (C),
Vlastní referát: neuveden

Góly: 6. min Sládek Miroslav;  17. min Bartůněk František;  26. min Valenta Jan;  37. min Sládek Miroslav;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Hosté měli zápas pod kontrolou, až ke konci se domácí probudili střelecky, bohužel to nestačilo.
Nejlepší podle rozhodčího: Sládek Miroslav
hodnocení

Datum zápasu: 24. 11. 2019, 1. kolo

Atomový veverky B - Terron AC Bozi B 2:5

Sestava Atomový veverky B: Sládek Miroslav (C), Tyšer Stanislav (B), Bartůněk František, Ferjenčik Vladimír, Karlík Tomáš, Kristen David, Mikulů Tomáš, Vojta Bohumil,

Góly: 8. min Bartůněk František;  59. min Bartůněk František;
Zápis rozhodčího: Po zaslouženém zaváhání se vítězný tým vzpamatoval a dovedl utkání k vítězství.
Nejlepší podle rozhodčího: Bartůněk František
hodnocení

Datum zápasu: 17. 11. 2019, 10. kolo

Atomový veverky B - Past FC 11:5

Sestava Atomový veverky B: Vojta Bohumil, Valenta Jan, Procházka Ivan, Mikulů Tomáš, Ferjenčik Vladimír, Bartůněk František, Tyšer Stanislav (B), Sládek Miroslav (C),

Góly: 1. min Mikulů Tomáš;  5. min Vojta Bohumil;  15. min Bartůněk František;  20. min Bartůněk František;  32. min Sládek Miroslav;  45. min Bartůněk František;  47. min Bartůněk František;  50. min Bartůněk František;  52. min Procházka Ivan;  54. min Bartůněk František;  58. min Vojta Bohumil;
Zápis rozhodčího: Zápas probíhal poklidně. Od začátku padalo hodně gólů a hra byla dynamická. Faulů bylo minimálně.
hodnocení

Datum zápasu: 10. 11. 2019, 9. kolo

Los Niňos M.B. - Atomový veverky B 1:1

Sestava Atomový veverky B: Vojta Bohumil, Valenta Jan, Procházka Ivan, Kristen David, Karlík Tomáš, Ferjenčik Vladimír, Bartůněk František, Tyšer Stanislav (B), Sládek Miroslav (C),

Góly: 53. min Bartůněk František;
Zápis rozhodčího: Tým Atomové veverky bránil jen první půli, Los ňiňos mělo více ze hry, ale nevyužil šance. Druhá půle remízová.
hodnocení

Datum zápasu: 3. 11. 2019, 8. kolo

Atomový veverky B - Sokol V.-Notorax B 1:4

Sestava Atomový veverky B: Vojta Bohumil, Valenta Jan, Procházka Ivan, Mikulů Tomáš, Kristen David, Karlík Tomáš, Tyšer Stanislav (B), Sládek Miroslav (C),

Góly: 41. min Kristen David;
Zápis rozhodčího: Průměrné utkání, které moc kombinačních akcí nenabídlo. Vyhrál lepší tým.
Nejlepší podle rozhodčího: Kristen David
hodnocení

Datum zápasu: 20. 10. 2019, 7. kolo

Laxní přístup - Atomový veverky B 1:1

Sestava Atomový veverky B: Valenta Jan (C), Tyšer Stanislav (B), Bartůněk František, Ferjenčik Vladimír, Karlík Tomáš, Mikulů Tomáš, Procházka Ivan, Vojta Bohumil,

Góly: 33. min Mikulů Tomáš;
Zápis rozhodčího: Zápas nebyl příliš atraktivní. Málo fotbalovosti a šancí na obou stranách. Remíza zasloužená. Vše fair-play.
Nejlepší podle rozhodčího: Mikulů Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 13. 10. 2019, 6. kolo

Atomový veverky B - Horsis heads 1:7

Sestava Atomový veverky B: Vojta Bohumil, Valenta Jan, Procházka Ivan, Kristen David, Ferjenčik Vladimír, Bartůněk František, Tyšer Stanislav (B), Sládek Miroslav (C),

Góly: 50. min Bartůněk František;
Zápis rozhodčího: Zasloužené vítězství hostů. Domácí mohou pouze litovat neproměněných šancí.
hodnocení

Datum zápasu: 6. 10. 2019, 5. kolo

England Praha - Atomový veverky B 2:2

Sestava Atomový veverky B: Vojta Bohumil, Valenta Jan, Sládek Miroslav, Procházka Ivan, Ferjenčik Vladimír, Bartůněk František, Tyšer Stanislav (B), Houška Michal (C),

Góly: 34. min Valenta Jan;  46. min Bartůněk František;
Zápis rozhodčího: Velice vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší podle rozhodčího: Valenta Jan
hodnocení

Datum zápasu: 29. 9. 2019, 4. kolo

Atomový veverky B - Dýně AC A 4:4

Sestava Atomový veverky B: Houška Michal (C), Tyšer Stanislav (B), Bartůněk František, Karlík Tomáš, Mikulů Tomáš, Procházka Ivan, Sládek Miroslav, Valenta Jan, Vojta Bohumil,

Góly: 20. min Valenta Jan;  23. min Houška Michal;  42. min Bartůněk František;  49. min Bartůněk František;
Zápis rozhodčího: Veverky se ujali vedení, které si postupně drželi téměř do konce zápasu, ale Dýně dotahovala a 2 poslední akce srovnala na 4:4. Vyrovnané utkání.
hodnocení

Datum zápasu: 22. 9. 2019, 3. kolo

Atomový veverky B - Tvoje máma FC 3:2

Sestava Atomový veverky B: Houška Michal (C), Tyšer Stanislav (B), Bartůněk František, Ferjenčik Vladimír, Mikulů Tomáš, Procházka Ivan, Sládek Miroslav, Valenta Jan, Vojta Bohumil,

Góly: 22. min Bartůněk František;  29. min Bartůněk František;  32. min Houška Michal;
Zápis rozhodčího: Velmi statečný výkon Veverek, které zaskočily svého soupeře. I když byli hosté v druhém poločase lepší, vyrovnat už nedokázali.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 15. 9. 2019, 2. kolo

Basta fidli B - Atomový veverky B 0:0

Sestava Atomový veverky B: Vojta Bohumil, Valenta Jan, Mikulů Tomáš, Kristen David, Ferjenčik Vladimír, Tyšer Stanislav (B), Sládek Miroslav (C),

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Zasloužená dělba bodů. Hosté neproměnili v 35. minutě penaltu.