Zápasy Černý koně TMK - web pro fotbal, hokej a sport

Datum zápasu: 26. 11. 2018, 11. kolo

Černý koně TMK - Inter Letná 4:8

Sestava Černý koně TMK: Vochozka Jan, Vízelka Václav, Neubert Luboš, Konáš Petr, Janků Jiří, Hlaváček Tomáš, Bulín Petr, Brouček Jan, Hüttner Miloš (B), Krotil Lukáš (C),
Vlastní referát: neuveden

Góly: 2. min Janků Jiří;  22. min Janků Jiří;  39. min Janků Jiří;  45. min Konáš Petr;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Rychlý fotbal s mnoha pěknými útočnými akcemi.
Nejlepší podle rozhodčího: Janků Jiří
hodnocení

Datum zápasu: 13. 11. 2018, 10. kolo

Guláš FC - Černý koně TMK 2:6

Sestava Černý koně TMK: Vochozka Jan (C), Hüttner Miloš (B), Brouček Jan, Bulín Petr, Hlaváček Tomáš, Konáš Petr, Krotil Lukáš,

Góly: 2. min Hlaváček Tomáš;  10. min Brouček Jan;  13. min Brouček Jan;  29. min Konáš Petr;  32. min Vochozka Jan;  55. min Vochozka Jan;
Zápis rozhodčího: Zasloužená výhra lepšího a produktivnějšího týmu.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 5. 11. 2018, 9. kolo

Černý koně TMK - Fugas CF B 2:2

Sestava Černý koně TMK: Krotil Lukáš (C), Hüttner Miloš (B), Brouček Jan, Hlaváček Tomáš, Konáš Petr, Vízelka Václav, Vochozka Jan,

Góly: 49. min Hlaváček Tomáš;  57. min Hlaváček Tomáš;
Zápis rozhodčího: Fugas statečně bojoval o záchranu s adeptem na postup a vedl 2:0. Černý koně celá druhý poločas tlačili a gól vstřelili až ve 49. minutě z penalty. V 57. minutě po střele z dálky srovnali skóre. Hosté vybojovali alespoň bod.
Nejlepší podle rozhodčího: Hlaváček Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 29. 10. 2018, 8. kolo

F3N FC B - Černý koně TMK 0:0

Sestava Černý koně TMK: Krotil Lukáš (C), Krotil Lukáš (B), Brouček Jan, Bulín Petr, Janků Jiří, Konáš Petr, Vízelka Václav, Vochozka Jan,

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Ve vyrovnaném a slušném utkání, které ohrožovala houstnoucí mlha, jsme se branky nedočkali.
Nejlepší podle rozhodčího: Krotil Lukáš
hodnocení

Datum zápasu: 22. 10. 2018, 7. kolo

Černý koně TMK - Litrpůl FC 4:1

Sestava Černý koně TMK: Vochozka Jan, Vízelka Václav, Konáš Petr, Hlaváček Tomáš, Bulín Petr, Brouček Jan, Hüttner Miloš (B), Krotil Lukáš (C),

Góly: 5. min Brouček Jan;  13. min Hlaváček Tomáš;  42. min Brouček Jan;  59. min Krotil Lukáš;
Zápis rozhodčího: Pohledné utkání, ve kterém rozhodla lepší kvalita brejků a vynikající brankář Hüttner.
Nejlepší podle rozhodčího: Hüttner Miloš
hodnocení

Datum zápasu: 15. 10. 2018, 6. kolo

Tream Deam FC - Černý koně TMK 1:3

Sestava Černý koně TMK: Vochozka Jan (C), Konáš Petr (B), Brouček Jan, Bulín Petr, Hlaváček Tomáš, Krotil Lukáš, Neubert Luboš,

Góly: 32. min Hlaváček Tomáš;  41. min Hlaváček Tomáš;
Zápis rozhodčího: Hosté byli po taktické stránce vyspělejší mužstvo a i díky tomu zaslouženě berou oba body.
hodnocení

Datum zápasu: 8. 10. 2018, 5. kolo

Černý koně TMK - Traktor Praha A 1:2

Sestava Černý koně TMK: Krotil Lukáš (C), Hüttner Miloš (B), Brouček Jan, Bulín Petr, Hlaváček Tomáš, Janků Jiří, Konáš Petr, Neubert Luboš, Vízelka Václav, Vochozka Jan,

Góly: 48. min Brouček Jan;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání nakonec skončilo vítězně pro hosty.
hodnocení

Datum zápasu: 1. 10. 2018, 4. kolo

Sanitka AS - Černý koně TMK 1:3

Góly: 2. min Vochozka Jan;  19. min Brouček Jan;  48. min Konáš Petr;
Zápis rozhodčího: Herně vyrovnaný zápas. V koncovce lepší Koně. Sanitka málo využívala výškovou převahu a tak vsítila pouze 1 gól.
Nejlepší podle rozhodčího: Brouček Jan
hodnocení

Datum zápasu: 24. 9. 2018, 3. kolo

Černý koně TMK - Prague City FC 1:1

Sestava Černý koně TMK: Krotil Lukáš (C), Hüttner Miloš (B), Brouček Jan, Bulín Petr, Hlaváček Tomáš, Janků Jiří, Konáš Petr, Vízelka Václav, Vochozka Jan,

Góly: 36. min Brouček Jan;
Zápis rozhodčího: Výsledek odpovídá utkání.
hodnocení

Datum zápasu: 17. 9. 2018, 2. kolo

Veselá Kráva TJ - Černý koně TMK 0:1

Sestava Černý koně TMK: Vochozka Jan, Neubert Luboš, Janků Jiří, Hlaváček Tomáš, Bulín Petr, Brouček Jan, Konáš Petr (B), Krotil Lukáš (C),

Góly: 12. min Vochozka Jan;
Zápis rozhodčího: Utkání by slušela remíza, ovšem domácí nedokázali proměňovat své příležitosti a tak se z výhry radovali hosté.
Nejlepší podle rozhodčího: Vochozka Jan
hodnocení

Datum zápasu: 3. 9. 2018, 1. kolo

Legends are back - Černý koně TMK 5:5

Sestava Černý koně TMK: Vochozka Jan (C), Hüttner Miloš (B), Brouček Jan, Bulín Petr, Hlaváček Tomáš, Janků Jiří, Konáš Petr,

Góly: 9. min Janků Jiří;  13. min Hlaváček Tomáš;  45. min Hlaváček Tomáš;  51. min Bulín Petr;  55. min Vochozka Jan;

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.