Sestava Černý pumy: Shmalyuk Oleksiy (C), Bebr Lukáš (B), Furo Jan, Jandourek Petr, Kinkor Filip, Malina Tomáš, Nosek Jan, Smetana Martin, Urbánek Tomáš,

Góly: 38. min Urbánek Tomáš;  45. min Smetana Martin;
Zápis rozhodčího: Ve vyrovnaném utkání byli hosté lepší v zakončení.
Nejlepší podle rozhodčího: Smetana Martin

Datum zápasu: 20. 9. 2020, 3. kolo

Hypochondři - Černý pumy 1:3

Sestava Černý pumy: Shmalyuk Oleksiy (C), Bebr Lukáš (B), Furo Jan, Jandourek Petr, Kinkor Filip, Smetana Martin,

Góly: 5. min Kinkor Filip;  7. min Kinkor Filip;  49. min Kinkor Filip;
Zápis rozhodčího: Hypochondři měli větší počet hráčů, Černý pumy nikoho na střídání, přesto v poločase vedly o dva góly. Druhý poločas padly dva góly, na obou stranách po jednom.
Nejlepší podle rozhodčího: Kinkor Filip
hodnocení

Datum zápasu: 13. 9. 2020, 2. kolo

Černý pumy - Sever 1.FC 7:2

Sestava Černý pumy: Shmalyuk Oleksiy (C), Bebr Lukáš (B), Furo Jan, Jandourek Petr, Kinkor Filip, Nosek Jan, Smetana Martin,

Góly: 2. min Furo Jan;  8. min Smetana Martin;  10. min Furo Jan;  16. min Smetana Martin;  26. min Nosek Jan;  30. min Furo Jan;  30. min Nosek Jan;
Zápis rozhodčího: První poločas jednoznačná převaha týmu Černý pumy, který si vytvořil poločasový náskok 6:1. Druhý poločas tempo opadlo.
Nejlepší podle rozhodčího: Furo Jan
hodnocení

Datum zápasu: 6. 9. 2020, 1. kolo

Mestek 97 FC - Černý pumy 1:2

Sestava Černý pumy: Urbánek Tomáš, Smetana Martin, Nosek Jan, Kinkor Filip, Jandourek Petr, Hettner Marek, Furo Jan, Bebr Lukáš (B), Shmalyuk Oleksiy (C),

Góly: 5. min Kinkor Filip;  20. min Smetana Martin;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání se štěstím pro hosty.
hodnocení

Datum zápasu: 1. 12. 2019, 11. kolo

Herbal Fusion - Černý pumy 4:1

Sestava Černý pumy: Smetana Martin, Nosek Jan, Kinkor Filip, Jandourek Petr, Hettner Marek, Furo Jan, Bebr Lukáš, Malina Tomáš (B), Shmalyuk Oleksiy (C),

Góly: 14. min Smetana Martin;
Karty: 18. min Shmalyuk Oleksiy ŽK;  31. min Bebr Lukáš ŽK;  55. min Kinkor Filip ŽK;
Zápis rozhodčího: V prvním poločase plno šancí na obou stranách. Ve druhé půli začali domácí dominovat. Zápas technický a nadprůměrný.
hodnocení

Datum zápasu: 24. 11. 2019, 1. kolo

Černý pumy - Horst 1.FC 8:0

Sestava Černý pumy: Shmalyuk Oleksiy (C), Malina Tomáš (B), Bebr Lukáš, Furo Jan, Hettner Marek, Kinkor Filip, Nosek Jan, Smetana Martin,

Góly: 3. min Nosek Jan;  6. min Kinkor Filip;  7. min Kinkor Filip;  9. min Kinkor Filip;  15. min Kinkor Filip;  39. min Nosek Jan;  45. min Kinkor Filip;  50. min Bebr Lukáš;
Zápis rozhodčího: Jednoznačné utkání, ve kterém jasně vyhrál tým domácích.
hodnocení

Datum zápasu: 17. 11. 2019, 10. kolo

Černý pumy - Fifty-two faders 2:4

Sestava Černý pumy: Shmalyuk Oleksiy (C), Bebr Lukáš (B), Furo Jan, Hettner Marek, Jandourek Petr, Kinkor Filip, Nosek Jan, Smetana Martin,

Góly: 58. min Shmalyuk Oleksiy;  59. min Shmalyuk Oleksiy;
Zápis rozhodčího: Výborný začátek hostů, potom vyrovnaný zápas, domácí nastřelili i tyč ale gól nepadl. Druhý poločas přidali hostě a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší podle rozhodčího: Shmalyuk Oleksiy
hodnocení

Datum zápasu: 10. 11. 2019, 9. kolo

Drsný šrouby - Černý pumy 0:5

Góly: 8. min Shmalyuk Oleksiy;  17. min Kinkor Filip;  36. min Malina Tomáš;  45. min Nosek Jan;  56. min Smetana Martin;
Zápis rozhodčího: Na hřišti už byla zima. Černý pumy své vítězství postavili na střelecké potenci 5 hráčů. Poklidné utkání.
Nejlepší podle rozhodčího: Urbánek Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 3. 11. 2019, 8. kolo

Černý pumy - Drny FC 1:1

Sestava Černý pumy: Shmalyuk Oleksiy (C), Malina Tomáš (B), Bebr Lukáš, Furo Jan, Hettner Marek, Jandourek Petr, Kinkor Filip, Nosek Jan, Smetana Martin,

Góly: 51. min Nosek Jan;
Karty: 13. min Hettner Marek ŽK;
Zápis rozhodčího: První půle opatrná, bez kombinací a přesílení, střely z dálky. Závěr druhé půle vyrovnaný na fauly i na góly.
Nejlepší podle rozhodčího: Bebr Lukáš
hodnocení

Datum zápasu: 20. 10. 2019, 7. kolo

Černý pumy - Talent Praha FC 7:2

Sestava Černý pumy: Shmalyuk Oleksiy (C), Malina Tomáš (B), Furo Jan, Hettner Marek, Jandourek Petr, Kinkor Filip, Nosek Jan, Smetana Martin,

Góly: 2. min Kinkor Filip;  27. min Smetana Martin;  37. min Kinkor Filip;  42. min Kinkor Filip;  51. min Kinkor Filip;  52. min Furo Jan;  58. min Kinkor Filip;
Zápis rozhodčího: Pěkné utkání, černý pumy jasně přehrávali a přestříleli talent a zaslouženě vyhrály.