Zápasy Cosmetic - web pro fotbal, hokej a sport

Sestava Cosmetic: Zdechovan Ján (C), Rúček Norbert (B), Dobrý Radek, Kantor David, Kotek Daniel, Švec Jiří,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 56. min Kantor David;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, kterému vládnul neúnavný a nej. hráč na hřišti David Kantor, který podal jeden ze svých nej. výkonů, neúnavně střílel, kličkoval a zakončoval. Úspěšně mu sekundoval Daniel Kotek z mužstva Cosmetic.
Nejlepší podle rozhodčího: Kantor David
hodnocení

Datum zápasu: 6. 6. 2012, 10. kolo

Cosmetic - Pozdní sběr II 2:3

Sestava Cosmetic: Kotek Daniel (C), Rúček Norbert (B), Dobrý Radek, Kantor David, Linhart Tomáš, Švec Jiří, Zdechovan Ján,

Góly: 3. min Kotek Daniel;  12. min Linhart Tomáš;
Karty: 45. min Zdechovan Ján ŽK;  51. min Kantor David ŽK;
Zápis rozhodčího: V prvním poločase vyrovnané utkání, pak ale Sběr ovládl hru a jen gólman držel Cosmeticu naději na body. Nakonec ale hosté vítězný gól dát dokázali.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 29. 5. 2012, 9. kolo

Spirit bar FC B - Cosmetic 2:4

Sestava Cosmetic: Zdechovan Ján, Kotek Daniel, Kantor David, Hisem Josef, Boháč Petr, Rúček Norbert (B), Kyselka Václav (C),

Góly: 20. min Kyselka Václav;  40. min Kantor David;  49. min Hisem Josef;  55. min Kotek Daniel;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaná první půle, ve té druhé rozhodly chyby týmu Spirit.
hodnocení

Datum zápasu: 23. 5. 2012, 8. kolo

Cosmetic - Bába FC 4:9

Sestava Cosmetic: Kyselka Václav (C), Rúček Norbert (B), Dobrý Radek, Kantor David, Linhart Tomáš, Švec Jiří, Zdechovan Ján,

Góly: 8. min Linhart Tomáš;  12. min Zdechovan Ján;  37. min Linhart Tomáš;  56. min Kyselka Václav;
Zápis rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 15. 5. 2012, 7. kolo

AG team - Cosmetic 0:2

Sestava Cosmetic: Hisem Josef (C), Rúček Norbert (B), Kantor David, Kotek Daniel, Kyselka Václav, Linhart Tomáš, Švec Jiří, Zdechovan Ján,

Góly: 9. min Kantor David;  59. min Hisem Josef;
Karty: 52. min Rúček Norbert ŽK;
Zápis rozhodčího: Vcelku pohledné vyrovnané utkání. AG team nevyužil územní převahu ke vstřelení gólu za stavu 0:1.
Nejlepší podle rozhodčího: Rúček Norbert
hodnocení

Datum zápasu: 8. 5. 2012, 6. kolo

Cosmetic - Petřiny 09 FC 1:2

Sestava Cosmetic: Kyselka Václav (C), Rúček Norbert (B), Boháč Petr, Kotek Daniel, Linhart Tomáš, Švec Jiří, Zdechovan Ján,

Góly: 42. min Linhart Tomáš;
Zápis rozhodčího: První poločas hraný v rychlém tempu s více šancemi Petřin. Druhý poločas ve výrazně rychlejším tempu. Cosmetic by se měl více věnovat hře než rozhodčímu. Šťestí a lepší koncovka rozhodly pro Petřiny.
Nejlepší podle rozhodčího: Linhart Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 1. 5. 2012, 5. kolo

Motor 1.TF - Cosmetic 0:3

Sestava Cosmetic: Hisem Josef (C), Rúček Norbert (B), Boháč Petr, Bouzek Lukáš, Kantor David, Kotek Daniel, Linhart Tomáš, Švec Jiří, Zdechovan Ján,

Góly: 5. min Kantor David;  8. min Linhart Tomáš;  34. min Hisem Josef;
Zápis rozhodčího: Utkání rozhodl lepší vstup do utkání Cosmeticu. Pohledný zápas, ve kterém se narodilo spoustu šancí, ale gólmani se vytáhli.
hodnocení

Datum zápasu: 24. 4. 2012, 4. kolo

Cosmetic - Medvědi A 2:1

Sestava Cosmetic: Kantor David (C), Rúček Norbert (B), Bouzek Lukáš, Hisem Josef, Kotek Daniel, Linhart Tomáš, Švec Jiří,

Góly: 9. min Linhart Tomáš;  25. min Hisem Josef;
Zápis rozhodčího: Pohledné utkání plné šancí, domácí neproměnili velké šance a v závěru mohli o své těsné vedení přijít.
Nejlepší podle rozhodčího: Kotek Daniel
hodnocení

Datum zápasu: 10. 4. 2012, 3. kolo

Komtupapa - Cosmetic 5:2

Sestava Cosmetic: Kantor David (C), Rúček Norbert (B), Hisem Josef, Kotek Daniel, Linhart Tomáš, Švec Jiří,

Góly: 2. min Hisem Josef;  38. min Kotek Daniel;
Zápis rozhodčího: Na to, že se hrálo na obou stranách bez střídání, se hrál svižný a pohledný fotbal. Domácí zcela zaslouženě zvítězili.
hodnocení

Datum zápasu: 3. 4. 2012, 2. kolo

Cosmetic - J paví Ř 7:3

Sestava Cosmetic: Kantor David (C), Rúček Norbert (B), Bouzek Lukáš, Kotek Daniel, Kyselka Václav, Linhart Tomáš, Švec Jiří,

Góly: 2. min Kantor David;  11. min Švec Jiří;  13. min Kantor David;  15. min Bouzek Lukáš;  36. min Kantor David;  41. min Kantor David;  49. min Kotek Daniel;
Zápis rozhodčího: Jednoznačné utkání s jednoznačným výsledkem.
hodnocení

Datum zápasu: 28. 3. 2012, 1. kolo

Cosmetic - Dynamit Baterie A 3:1

Sestava Cosmetic: Kantor David (C), Rúček Norbert (B), Boháč Petr, Bouzek Lukáš, Hisem Josef, Hubený Pavel, Kotek Daniel, Linhart Tomáš, Šimek Michal,

Góly: 3. min Kantor David;  10. min Kantor David;  40. min Hisem Josef;
Zápis rozhodčího: Bojovné utkání skončilo zaslouženou výhrou týmu Cosmetic.