Zápasy Dřevosprint SC - web pro fotbal, hokej a sport

Sestava Dřevosprint SC: Novotný Čestmír (C), Bokůvka Pavel (B), Kačírek Pavel, Marhoul Jindřich, Procházka Antonín, Šťastný Zdeněk, Studený Zdeněk, Vaďura Roman,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 28. min Procházka Antonín;  49. min Marhoul Jindřich;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Domácí v zápase dominovala, byl znát mladší věkový průměr a větší fyzická zdatnost. Ke cti hostů je to, že se celou dobu snažili hrát fotbal.
Nejlepší podle rozhodčího: Procházka Antonín
hodnocení

Datum zápasu: 11. 11. 2019, 10. kolo

Dřevosprint SC - PFC Kodymka 1:2

Sestava Dřevosprint SC: Novotný Čestmír (C), Bokůvka Pavel (B), Kačírek Pavel, Marhoul Jindřich, Matejčík Pavol, Procházka Antonín, Šťastný Zdeněk, Vaďura Roman,

Góly: 48. min Vaďura Roman;
Zápis rozhodčího: Pěkné utkání s řadou šancí na obou stranách.
Nejlepší podle rozhodčího: Vaďura Roman
hodnocení

Datum zápasu: 4. 11. 2019, 9. kolo

Miminka AC VET - Dřevosprint SC 3:3

Sestava Dřevosprint SC: Novotný Čestmír (C), Bokůvka Pavel (B), Marhoul Jindřich, Procházka Antonín, Studený Zdeněk, Vaďura Roman,

Góly: 5. min Procházka Antonín;  6. min Vaďura Roman;  40. min Bokůvka Pavel;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza.
hodnocení

Datum zápasu: 22. 10. 2019, 8. kolo

Dřevosprint SC - Kulišáci CF VET 5:8

Sestava Dřevosprint SC: Tomaides Jaromír, Šťastný Zdeněk, Procházka Antonín, Marhoul Jindřich, Lavers Stanislav, Kačírek Pavel, Bokůvka Pavel, Matejčík Pavol (B), Novotný Čestmír (C),

Góly: 38. min Tomaides Jaromír;  45. min Matejčík Pavol;  50. min Tomaides Jaromír;  55. min Bokůvka Pavel;  56. min Bokůvka Pavel;
Zápis rozhodčího: Do zápasu lépe vstoupili hosté, kteří už v osmé minutě vedli 2:0. Domácí měli do poločasu několik šancí, ale trefili pouze břevno. Druhý poločas přidali hosté další góly. Divoká přestřelka nakonec skončila pro vítězně pro Kulišáky.
Nejlepší podle rozhodčího: Bokůvka Pavel
hodnocení

Datum zápasu: 14. 10. 2019, 7. kolo

Kikina bar 1.FC VET - Dřevosprint SC 6:2

Sestava Dřevosprint SC: Tomaides Jaromír, Procházka Antonín, Matejčík Pavol, Marhoul Jindřich, Lavers Stanislav, Bokůvka Pavel (B), Novotný Čestmír (C),

Góly: 3. min Bokůvka Pavel;  53. min Marhoul Jindřich;
Zápis rozhodčího: Velmi pohledný a technický fotbal.
hodnocení

Datum zápasu: 8. 10. 2019, 6. kolo

Dřevosprint SC - Folprecht 1.FC VET 0:1

Sestava Dřevosprint SC: Novotný Čestmír (C), Bokůvka Pavel (B), Kačírek Pavel, Lavers Stanislav, Marhoul Jindřich, Matejčík Pavol, Procházka Antonín, Tomaides Jaromír,

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Velmi krásné, bojovné utkání. Oba týmy makali až do konce. Hosté proměnili jednu šanci z mnoha a berou všechny body.
hodnocení

Datum zápasu: 30. 9. 2019, 5. kolo

Ferri FC VET - Dřevosprint SC 5:1

Góly: 40. min Novotný Čestmír;
Zápis rozhodčího: Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli hráči Ferri důraznější koncovkou.
hodnocení

Datum zápasu: 24. 9. 2019, 4. kolo

Dřevosprint SC - Estudiantes VET B 2:3

Sestava Dřevosprint SC: Bokůvka Pavel (C), Novotný Čestmír (B), Lavers Stanislav, Marhoul Jindřich, Matejčík Pavol, Procházka Antonín, Tomaides Jaromír,

Góly: 25. min Bokůvka Pavel;  26. min Bokůvka Pavel;
Zápis rozhodčího: Bojovné utkání, kdy se domácí dostali v první polovině do vedení, ovšem hosté hned po přestávce snížili a i díky nemožnosti střídání domácí nevydrželi zvýšený tlak hostů.
hodnocení

Datum zápasu: 16. 9. 2019, 3. kolo

Dřevosprint SC - Zlatý krysy FC 4:1

Sestava Dřevosprint SC: Novotný Čestmír (C), Bokůvka Pavel (B), Kačírek Pavel, Lavers Stanislav, Marhoul Jindřich, Matejčík Pavol, Procházka Antonín, Šťastný Zdeněk,

Góly: 6. min Lavers Stanislav;  48. min Marhoul Jindřich;  49. min Lavers Stanislav;  52. min Kačírek Pavel;
Zápis rozhodčího: Domácí byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší podle rozhodčího: Lavers Stanislav
hodnocení

Datum zápasu: 9. 9. 2019, 2. kolo

Ďáblická klička - Dřevosprint SC 8:1

Sestava Dřevosprint SC: Tomaides Jaromír, Šťastný Zdeněk, Procházka Antonín, Matejčík Pavol, Marhoul Jindřich, Kačírek Pavel, Bokůvka Pavel (B), Novotný Čestmír (C),

Góly: 30. min Matejčík Pavol;
Zápis rozhodčího: Jednoznačný průběh zápasu.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 2. 9. 2019, 1. kolo

Dřevosprint SC - Věčná žízeň FC VET 1:4

Sestava Dřevosprint SC: Bokůvka Pavel (C), Novotný Čestmír (B), Kačírek Pavel, Matejčík Pavol, Procházka Antonín, Šťastný Zdeněk, Tomaides Jaromír,

Góly: 32. min Procházka Antonín;
Zápis rozhodčího: Hosté byli lepším týmem, ale zejména díky tomu, že měli víc hráčů na střídání.