Zápasy Friends Prague - web pro fotbal, hokej a sport

Sezona:     Kolo:

Nejnovější zápasy

Datum zápasu: 19. 11. 2019, 10. kolo

Medvědi A - Friends Prague 2:3

Sestava Friends Prague: Kopeček Aleš (C), Běloušek Lukáš (B), Běhalík Jakub, Behro Jan, Korejčík Michal, Lukeš Martin, Macháň Václav, Zajíček Michal, Záruba Jan,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 10. min Běhalík Jakub;  17. min Korejčík Michal;  37. min Lukeš Martin;
Karty: 15. min Běhalík Jakub ŽK;
Zápis rozhodčího: Prvních dvacet minut to byla jednoznačná záležitost hostů, domácí sice snížili, ale hosté si vítězství pohlídali.
Nejlepší podle rozhodčího: Korejčík Michal
hodnocení

Datum zápasu: 12. 11. 2019, 9. kolo

Friends Prague - D.G.Team 1:3

Sestava Friends Prague: Kopeček Aleš (C), Běloušek Lukáš (B), Běhalík Jakub, Behro Jan, Lukeš Martin, Macháň Václav, Ungermann Daniel, Záruba Jan,

Góly: 52. min Záruba Jan;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Poklidné utkání za anglického počasí. Oba týmy předváděly hezký fotbal. Vyhráli hosté.
Nejlepší podle rozhodčího: Záruba Jan
hodnocení

Datum zápasu: 5. 11. 2019, 5. kolo

Friends Prague - Real Praha 4:2

Sestava Friends Prague: Kopeček Aleš (C), Běloušek Lukáš (B), Běhalík Jakub, Behro Jan, Korejčík Michal, Lukeš Martin, Macháň Václav, Nehasil Otakar, Zajíček Michal, Záruba Jan,

Góly: 24. min Korejčík Michal;  29. min Zajíček Michal;  34. min Kopeček Aleš;  52. min Běhalík Jakub;
Zápis rozhodčího: Pohledné utkání kdy domácí využili své šance a zachytal jim brankář.
Nejlepší podle rozhodčího: Běloušek Lukáš
hodnocení

Datum zápasu: 29. 10. 2019, 8. kolo

Banana Chiquíta - Friends Prague 2:5

Sestava Friends Prague: Kopeček Aleš (C), Běloušek Lukáš (B), Běhalík Jakub, Behro Jan, Korejčík Michal, Lukeš Martin, Macháň Václav, Ungermann Daniel, Zajíček Michal, Záruba Jan,

Góly: 11. min Ungermann Daniel;  13. min Běhalík Jakub;  36. min Lukeš Martin;  39. min Korejčík Michal;  57. min Běhalík Jakub;
Zápis rozhodčího: Pěkný, bojovný zápas hraný nahoru, dolů.
Nejlepší podle rozhodčího: Běhalík Jakub
hodnocení

Datum zápasu: 22. 10. 2019, 7. kolo

Friends Prague - Holešovice 1.FC 3:0

Sestava Friends Prague: Záruba Jan, Ungermann Daniel, Nehasil Otakar, Macháň Václav, Lukeš Martin, Korejčík Michal, Behro Jan, Běhalík Jakub, Běloušek Lukáš (B), Kopeček Aleš (C),

Góly: 34. min Běhalík Jakub;  35. min Korejčík Michal;  59. min Ungermann Daniel;
Zápis rozhodčího: Rychlý a dynamický zápas, bohužel hosté nedali ani jednu branku, zato domácí trestali.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 15. 10. 2019, 6. kolo

Tatran Válec - Friends Prague 2:3

Sestava Friends Prague: Kopeček Aleš (C), Zavadil Jan (B), Běhalík Jakub, Behro Jan, Korejčík Michal, Lukeš Martin, Nulíček David, Ungermann Daniel, Záruba Jan,

Góly: 8. min Ungermann Daniel;  48. min Kopeček Aleš;  56. min Ungermann Daniel;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Friends Prague.
Nejlepší podle rozhodčího: Ungermann Daniel
hodnocení

Datum zápasu: 24. 9. 2019, 4. kolo

Pěstební dělníci - Friends Prague 2:3

Góly: 2. min Kopeček Aleš;  14. min Korejčík Michal;  44. min Korejčík Michal;
Zápis rozhodčího: Utkání dobré úrovně skončilo těsným vítězstvím hostů.
Nejlepší podle rozhodčího: Lukeš Martin
hodnocení

Datum zápasu: 17. 9. 2019, 3. kolo

Friends Prague - Libeň SK 4:0

Sestava Friends Prague: Kopeček Aleš (C), Běloušek Lukáš (B), Běhalík Jakub, Behro Jan, Lukeš Martin, Macháň Václav, Ungermann Daniel, Zajíček Michal, Záruba Jan,

Góly: 2. min Běhalík Jakub;  40. min Záruba Jan;  50. min Záruba Jan;  54. min Kopeček Aleš;
Zápis rozhodčího: Hráči Libeň SK odehráli celý zápas pouze se 4 hráči v poli. Ačkoliv inkasovali již ve 2. minutě, dobrou taktickou hrou drželi dlouho naději na bodový zisk. Konec jejich nadějí přinesla 40. minuta, kdy inkasovali podruhé. Libeň pak musela hru otevřít a Friends toho využili ke vstřelení dalších gólů.
hodnocení

Datum zápasu: 10. 9. 2019, 2. kolo

Red Leads - Friends Prague 0:3

Sestava Friends Prague: Kopeček Aleš (C), Běloušek Lukáš (B), Běhalík Jakub, Behro Jan, Blaha Miroslav, Lukeš Martin, Macháň Václav, Ungermann Daniel, Zajíček Michal, Záruba Jan,

Góly: 26. min Záruba Jan;  44. min Běhalík Jakub;  54. min Záruba Jan;
Karty: 48. min Lukeš Martin ŽK;
Zápis rozhodčího: V prvním poločase oba týmy útočili a oba nastřelili tyč. Hosté šli do vedení po přímém kopu v dorážce ve 26 minut, ve 44 šli hosté do vedení 2:0 a zakončili tak mírnou technickou a rychlostí převahu. V 54 minutě pak hosté dali rozhodující gól. Domácí nedokázali soupeře ohrozit, vítězství zasloužené.
Nejlepší podle rozhodčího: Blaha Miroslav
hodnocení

Datum zápasu: 3. 9. 2019, 1. kolo

Greenhorns FC - Friends Prague 1:4

Sestava Friends Prague: Záruba Jan, Zajíček Michal, Ungermann Daniel, Macháň Václav, Lukeš Martin, Behro Jan, Běhalík Jakub, Běloušek Lukáš (B), Kopeček Aleš (C),

Góly: 30. min Kopeček Aleš;  39. min Zajíček Michal;  57. min Lukeš Martin;  60. min Macháň Václav;
Zápis rozhodčího: Rozhodčí se nedostavil.
hodnocení

Datum zápasu: 18. 6. 2019, 11. kolo

Friends Prague - Tak dort jo 5:2

Sestava Friends Prague: Záruba Jan, Ungermann Daniel, Nehasil Otakar, Číhal Jan, Běloušek Lukáš, Behro Jan, Běhalík Jakub, Lukeš Martin (B), Kopeček Aleš (C),

Góly: 6. min Ungermann Daniel;  21. min Běhalík Jakub;  27. min Kopeček Aleš;  44. min Záruba Jan;  47. min Záruba Jan;
Zápis rozhodčího: Vítězství se nerodilo snadno, ale nakonec domácí vyhráli.