Zápasy Indus SUP - web pro fotbal, hokej a sport

Datum zápasu: 4. 10. 2018, 5. kolo

Sen ČM PG supervet - Indus SUP 4:7

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Dufek Michal, Fín Pavel, Němeček Milan, Soták Tibor, Souček Jiří, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 4. min Němeček Milan;  17. min Tichý Zdeněk;  43. min Souček Jiří;  45. min Soták Tibor;  48. min Tichý Zdeněk;  53. min Tichý Zdeněk;  56. min Dufek Michal;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Rušné utkání, kde v 1.půli měl Indus navrch a šel do vedení. Po změně stran Č.M. zabral a za 10 minut zvrátil výsledek ve svůj prospěch. Posledních 15 minut, ale hráči Č.M. polevili a dovolili Indusu otočit zápas a tím i vyhrát.
Nejlepší podle rozhodčího: Tichý Zdeněk
hodnocení

Datum zápasu: 20. 9. 2018, 3. kolo

Oblouci 81 AFC SUP - Indus SUP 3:3

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Fín Pavel, Mourek Petr, Němeček Milan, Soták Tibor, Tichý Zdeněk, Vejprava Martin,

Góly: 31. min Tichý Zdeněk;  50. min Tichý Zdeněk;  58. min Kula Luděk;
Zápis rozhodčího: Zasloužená dělba bodů.
hodnocení

Datum zápasu: 12. 9. 2018, 2. kolo

Indus SUP - Klokan Perón club SUP 3:0

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Fín Pavel, Němec Richard, Němeček Milan, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr, Vejprava Martin,

Góly: 5. min Tichý Zdeněk;  15. min Vašíček Petr;  43. min Vejprava Martin;
Zápis rozhodčího: Indus překvapivě přejel silného soupeře.
Nejlepší podle rozhodčího: Vašíček Petr
hodnocení

Datum zápasu: 6. 9. 2018, 1. kolo

Starci na chmelu SUP - Indus SUP 0:6

Sestava Indus SUP: Vejprava Martin, Vašíček Petr, Tichý Zdeněk, Němeček Milan, Fín Pavel, Coufal Tomáš (B), Kula Luděk (C),

Góly: 2. min Tichý Zdeněk;  3. min Kula Luděk;  23. min Vejprava Martin;  25. min Kula Luděk;  30. min Tichý Zdeněk;
Zápis rozhodčího: Bojovné utkání, ve kterém jasně zazářil tým Indus, který i nakonec vyhrál 6:0. Zasloužené vítězství hostů.
hodnocení

Datum zápasu: 21. 6. 2018, 11. kolo

Klokan Perón club SUP - Indus SUP 1:3

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Dufek Michal, Fín Pavel, Kudrna Pavel, Němec Richard, Němeček Milan, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr, Vejprava Martin,

Góly: 5. min Tichý Zdeněk;  10. min Tichý Zdeněk;  22. min Tichý Zdeněk;
Karty: 54. min Fín Pavel ŽK;
Zápis rozhodčího: Vyvrcholení sezony, ve kterém se střetly dva vedoucí týmy. Utkání bylo velice pohledné a hrané v rychlém tempu. Vítězství pro tým Indus zařídil nejlepší hráč utkání Tichý, který vstřelil hattrick.
hodnocení

Datum zápasu: 7. 6. 2018, 10. kolo

Indus SUP - Oblouci 81 AFC SUP 16:0

Sestava Indus SUP: Vašíček Petr, Tichý Zdeněk, Němeček Milan, Němec Richard, Fín Pavel, Dufek Michal, Coufal Tomáš (B), Kula Luděk (C),

Góly: 2. min Dufek Michal;  5. min Tichý Zdeněk;  7. min Dufek Michal;  29. min Tichý Zdeněk;  30. min Vašíček Petr;  31. min Němec Richard;  34. min Dufek Michal;  40. min Tichý Zdeněk;  42. min Kula Luděk;  43. min Tichý Zdeněk;  45. min Němec Richard;  49. min Dufek Michal;  52. min Tichý Zdeněk;  54. min Tichý Zdeněk;  55. min Dufek Michal;  57. min Kula Luděk;
Zápis rozhodčího: Domácí vlítli na svého soupeře hned od začátku zápasu a brzy měli tříbrankový náskok. Zbytek poločasu měly šance na skórování oba týmy, ale to se povedlo až v závěru domácím. Druhý poločas už domácí tak milosrdní k soupeři nebyli a nasázeli jim dalších 11 gólů. Exhibice pro domácí tým.
hodnocení

Datum zápasu: 31. 5. 2018, 9. kolo

Berušky - Indus SUP 1:1

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Dufek Michal, Němeček Milan, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr, Vejprava Martin,

Góly: 20. min Vašíček Petr;
Zápis rozhodčího: Rušné utkání plné šancí na obou stranách skončilo zaslouženou remízou.
hodnocení

Datum zápasu: 24. 5. 2018, 8. kolo

Indus SUP - Super Naděje A 7:2

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Dufek Michal, Fín Pavel, Němeček Milan, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr, Vejprava Martin,

Góly: 5. min Kula Luděk;  7. min Tichý Zdeněk;  7. min Tichý Zdeněk;  11. min Fín Pavel;  14. min Fín Pavel;  28. min Vejprava Martin;  36. min Fín Pavel;
Zápis rozhodčího: Domácí šli od páté minuty do vedení, které nepustili celý zápas. Hosté se jen pokusili výsledek upravit v 54 minutě na 7:2
Nejlepší podle rozhodčího: Fín Pavel
hodnocení

Datum zápasu: 17. 5. 2018, 7. kolo

Indus SUP - Zelená liška TJ SUP A 20:1

Góly: 2. min Kula Luděk;  12. min Vašíček Petr;  16. min Tichý Zdeněk;  18. min Fín Pavel;  20. min Vejprava Martin;  26. min Vašíček Petr;  28. min Tichý Zdeněk;  34. min Tichý Zdeněk;  38. min Dufek Michal;  39. min Němeček Milan;  42. min Dufek Michal;  48. min Tichý Zdeněk;  48. min Tichý Zdeněk;  50. min Kula Luděk;  51. min Tichý Zdeněk;  52. min Němeček Milan;  56. min Kula Luděk;  57. min Fín Pavel;  57. min Tichý Zdeněk;  57. min Němeček Milan;
Zápis rozhodčího: Indus oslabeného soupeře rozebral do šroubků a dosáhl jednoznačného vítězství.
Nejlepší podle rozhodčího: Vejprava Martin
hodnocení

Datum zápasu: 10. 5. 2018, 6. kolo

DP Xaverov SUP - Indus SUP 0:3

Sestava Indus SUP: Tichý Zdeněk (C), Coufal Tomáš (B), Dlouhý Jaroslav, Dufek Michal, Englich Jiří, Fín Pavel, Němec Richard, Němeček Milan, Vašíček Petr,

Góly: 18. min Tichý Zdeněk;  57. min Dlouhý Jaroslav;  58. min Tichý Zdeněk;
Zápis rozhodčího: O něco lepší Indus bere dva body díky dobře zvládnutému konci zápasu.
hodnocení

Datum zápasu: 26. 4. 2018, 5. kolo

Indus SUP - Tučňáci SUP A 7:0

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Englich Jiří, Fín Pavel, Mourek Petr, Němeček Milan, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr,

Góly: 6. min Tichý Zdeněk;  11. min Kula Luděk;  20. min Tichý Zdeněk;  29. min Kula Luděk;  36. min Tichý Zdeněk;  41. min Tichý Zdeněk;  52. min Tichý Zdeněk;
Zápis rozhodčího: Vysoké vítězství "kvalitně" hrajícího Indusu, odpor Tučňáků byl marný.