Zápasy Indus SUP - web pro fotbal, hokej a sport

Datum zápasu: 30. 10. 2017, 8. kolo

Indus SUP - Super Naděje A 5:2

Sestava Indus SUP: Vejprava Martin, Vašíček Petr, Tichý Zdeněk, Němeček Milan, Fín Pavel, Dufek Michal, De Blasio Vincenzo, Coufal Tomáš (B), Kula Luděk (C),
Vlastní referát: neuveden

Góly: 22. min Fín Pavel;  29. min Kula Luděk;  43. min Tichý Zdeněk;  50. min Němeček Milan;  57. min Tichý Zdeněk;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Indus se dlouhou dobu nemohl prosadit, protože brankář Naděje předváděl velmi dobré zákroky. Gól na 3:2 ale zlomil odpor hostů. Zasloužená výhra Indusu.
Nejlepší podle rozhodčího: Tichý Zdeněk
hodnocení

Datum zápasu: 17. 10. 2017, 7. kolo

Indus SUP - Zelená liška TJ SUP A 7:1

Sestava Indus SUP: Tichý Zdeněk (C), Coufal Tomáš (B), De Blasio Vincenzo, Dlouhý Jaroslav, Fín Pavel, Němec Richard, Němeček Milan, Vašíček Petr,

Góly: 4. min Němec Richard;  10. min De Blasio Vincenzo;  23. min Tichý Zdeněk;  43. min De Blasio Vincenzo;  45. min Tichý Zdeněk;  51. min Tichý Zdeněk;  55. min De Blasio Vincenzo;
Zápis rozhodčího: Vítězové byli po celé střetnutí lepším týmem. Zelená liška ovšem podala srdnatý výkon a výše porážky vůbec neodpovídá průběhu utkání.
Nejlepší podle rozhodčího: De Blasio Vincenzo
hodnocení

Datum zápasu: 12. 10. 2017, 6. kolo

DP Xaverov SUP - Indus SUP 1:3

Sestava Indus SUP: Vašíček Petr, Němeček Milan, Němec Richard, Kropáček Václav, Fín Pavel, Dufek Michal, Dlouhý Jaroslav, Coufal Tomáš (B), Tichý Zdeněk (C),

Góly: 3. min Tichý Zdeněk;  16. min Tichý Zdeněk;  37. min Tichý Zdeněk;
Zápis rozhodčího: Velmi vyrovnané utkání a zároveň plné nervozity z obou stran. Mužstvo Indus hrozilo z brejků a ve třetí minutě jeden z nich proměnili. Xaverov byl více u balonu, ale své šance neproměnil a přišel druhý trest v šestnácté minutě. Ve druhé půli se soupeři více věnovali řečnění než samotné hře, což utkání jen uškodilo.
hodnocení

Datum zápasu: 5. 10. 2017, 5. kolo

Indus SUP - Defect SUP 6:3

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Dlouhý Jaroslav, Fín Pavel, Mourek Petr, Němeček Milan, Svoboda Zdeněk, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr,

Góly: 8. min Vašíček Petr;  11. min Vašíček Petr;  33. min Němeček Milan;  41. min Dlouhý Jaroslav;  45. min Tichý Zdeněk;  50. min Svoboda Zdeněk;
Zápis rozhodčího: Indus byl důraznější a přesnější v koncovce.
Nejlepší podle rozhodčího: Vašíček Petr
hodnocení

Datum zápasu: 28. 9. 2017, 4. kolo

Berušky - Indus SUP 1:6

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Fín Pavel, Mourek Petr, Němeček Milan, Svoboda Zdeněk, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr,

Góly: 9. min Tichý Zdeněk;  41. min Tichý Zdeněk;  48. min Fín Pavel;  53. min Svoboda Zdeněk;  56. min Svoboda Zdeněk;  60. min Tichý Zdeněk;
Zápis rozhodčího: Dynamické utkání výborné úrovně. Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší podle rozhodčího: Fín Pavel
hodnocení

Datum zápasu: 18. 9. 2017, 3. kolo

Indus SUP - Veget FC SUP 7:1

Sestava Indus SUP: Vašíček Petr, Tichý Zdeněk, Svoboda Zdeněk, Němeček Milan, Mourek Petr, Fín Pavel, Dlouhý Jaroslav, Coufal Tomáš (B), Kula Luděk (C),

Góly: 3. min Vašíček Petr;  6. min Tichý Zdeněk;  8. min Vašíček Petr;  9. min Tichý Zdeněk;  18. min Svoboda Zdeněk;  33. min Kula Luděk;  41. min Fín Pavel;
Zápis rozhodčího: Velmi pěkné a čisté utkání. Na první pohled vyrovnaný zápas, kde nakonec domácí Indus zvítězil velkým rozdílem.
Nejlepší podle rozhodčího: Coufal Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 11. 9. 2017, 2. kolo

Tučňáci SUP A - Indus SUP 1:3

Sestava Indus SUP: Tichý Zdeněk (C), Coufal Tomáš (B), De Blasio Vincenzo, Fín Pavel, Kropáček Václav, Mourek Petr, Němeček Milan, Vašíček Petr,

Góly: 18. min Němeček Milan;  49. min Tichý Zdeněk;  60. min Tichý Zdeněk;
Zápis rozhodčího: Zápas byl odehrán v duchu fair-play.
hodnocení

Datum zápasu: 4. 9. 2017, 1. kolo

Indus SUP - Ortopedie 8:1

Sestava Indus SUP: Tichý Zdeněk (C), Coufal Tomáš (B), Fín Pavel, Kropáček Václav, Mourek Petr, Němec Richard, Němeček Milan, Vašíček Petr,

Góly: 9. min Vašíček Petr;  31. min Tichý Zdeněk;  33. min Tichý Zdeněk;  45. min Tichý Zdeněk;  46. min Tichý Zdeněk;  48. min Tichý Zdeněk;  53. min Tichý Zdeněk;  57. min Kropáček Václav;
Zápis rozhodčího: V méně produktivním prvním poločase si domácí vytvořili herní převahu, ale nedokázali se více než jednou prosadit. V té druhé, kdy už to vypadalo na one man show, se domácí prostříleli až k vysokému skóre.
hodnocení

Datum zápasu: 28. 6. 2017, 11. kolo

Klokan Perón club SUP - Indus SUP 3:3

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Dlouhý Jaroslav (B), Coufal Tomáš, De Blasio Vincenzo, Kropáček Václav, Němec Richard, Němeček Milan, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr,

Góly: 12. min Tichý Zdeněk;  33. min Vašíček Petr;  38. min Vašíček Petr;
Zápis rozhodčího: Fotbalově hezký, bojovný zápas, ovšem s otřesným chováním hráčů obou týmů k době navzájem i k rozhodčím. Domácí se štěstím v závěru vyrovnali a zajistili si titul.
Nejlepší podle rozhodčího: Kula Luděk
hodnocení

Datum zápasu: 12. 6. 2017, 10. kolo

Indus SUP - Sen ČM PG supervet 9:1

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Kropáček Václav, Laštovička Pavel, Němeček Milan, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr,

Góly: 27. min Vašíček Petr;  28. min Tichý Zdeněk;  32. min Tichý Zdeněk;  38. min Laštovička Pavel;  41. min Vašíček Petr;  46. min Tichý Zdeněk;  48. min Tichý Zdeněk;  52. min Tichý Zdeněk;  57. min Němeček Milan;
Zápis rozhodčího: Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu.
hodnocení

Datum zápasu: 5. 6. 2017, 9. kolo

Tučňáci SUP A - Indus SUP 2:3

Sestava Indus SUP: Kula Luděk (C), Coufal Tomáš (B), Dlouhý Jaroslav, Kropáček Václav, Laštovička Pavel, Němeček Milan, Tichý Zdeněk, Vašíček Petr,

Góly: 3. min Vašíček Petr;  9. min Tichý Zdeněk;  16. min Vašíček Petr;
Zápis rozhodčího: Utkání hrané v nervózním duchu. Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.