Zápasy Killing power FC - web pro fotbal, hokej a sport

Datum zápasu: 30. 4. 2019, 6. kolo

Bröndby codein IF - Killing power FC 4:5

Sestava Killing power FC: Hrdina Jan (C), Malec Miloš (B), Černý Jiří, Franc Martin, Hromas Milan, Novotný David, Pavlíček David, Pavlík Jan, Pecha Vít, Tomáš Petr,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 12. min Pecha Vít;  18. min Hromas Milan;  30. min Pavlík Jan;  42. min Pecha Vít;  47. min Pecha Vít;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, ve druhém poločase padlo dost gólů.
Nejlepší podle rozhodčího: Franc Martin
hodnocení

Datum zápasu: 16. 4. 2019, 5. kolo

Killing power FC - Blue Debils 2:10

Sestava Killing power FC: Hrdina Jan (C), Malec Miloš (B), Černý Jiří, Hromas Milan, Mlateček Petr, Novotný David, Pavlíček David, Pavlík Jan, Pecha Vít, Štěňha František, Tomáš Petr,

Góly: 46. min Štěňha František;  48. min Tomáš Petr;
Zápis rozhodčího: Hrálo se rychlé a svižné utkání za neustálé převahy vítězů a jen výborný gólman Power zabránil tomu aby skóre bylo ještě výraznější.
Nejlepší podle rozhodčího: Malec Miloš
hodnocení

Datum zápasu: 9. 4. 2019, 4. kolo

Medvědi B - Killing power FC 4:6

Sestava Killing power FC: Hrdina Jan (C), Malec Miloš (B), Černý Jiří, Franc Martin, Mlateček Petr, Novotný David, Pavlíček David, Pavlíček Libor, Pavlík Jan, Pecha Vít, Štěňha František, Tomáš Petr,

Góly: 11. min Novotný David;  17. min Pavlík Jan;  45. min Pavlíček David;  51. min Štěňha František;  54. min Novotný David;  56. min Pavlíček David;
Zápis rozhodčího: První půle lépe dopadla pro tým Medvědi. Ve druhé půli se lépe dařilo hostům, který ke konci utkání jasně přehrál svého soupeře.
Nejlepší podle rozhodčího: Novotný David
hodnocení

Datum zápasu: 2. 4. 2019, 3. kolo

Killing power FC - GFC Regent B 4:1

Sestava Killing power FC: Hrdina Jan (C), Malec Miloš (B), Černý Jiří, Franc Martin, Hromas Milan, Novotný David, Pavlíček David, Pavlíček Libor, Pavlík Jan, Pecha Vít, Tomáš Petr,

Góly: 18. min Pavlíček Libor;  21. min Novotný David;  34. min Pavlíček Libor;  40. min Pavlíček Libor;
Zápis rozhodčího: Domácí celý zápas udávali tempo hry a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší podle rozhodčího: Pavlíček David
hodnocení

Datum zápasu: 26. 3. 2019, 2. kolo

Vo - Killing power FC 9:0

Sestava Killing power FC: Tomáš Petr, Pecha Vít, Pavlík Jan, Pavlíček David, Novotný David, Hromas Milan, Franc Martin, Černý Jiří, Malec Miloš (B), Hrdina Jan (C),

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Domácí VO byli celý zápas jasně lepší a zvyšovali svůj náskok na konečných 9:0. A to hostující gólman ještě další vyložené tutovky vychytal.
hodnocení

Datum zápasu: 19. 3. 2019, 1. kolo

Killing power FC - Sebranka FC B 0:4

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Zasloužená výhra fotbalově lepších hostí.
Nejlepší podle rozhodčího: Hrdina Jan
hodnocení

Datum zápasu: 4. 12. 2018, 11. kolo

Killing power FC - Žabí hlen 6:3

Sestava Killing power FC: Tomáš Petr (C), Malec Miloš (B), Buřil Pavel, Černý Jiří, Hrdina Jan, Hromas Milan, Mielgo Saul, Popek Tomáš, Preis Daniel, Preis Lukáš,

Góly: 3. min Popek Tomáš;  16. min Černý Jiří;  46. min Černý Jiří;  54. min Hromas Milan;  56. min Hromas Milan;  57. min Černý Jiří;
Zápis rozhodčího: Žabí hlen, byť hrající celý zápas 4+1, dokázal být důstojným soupeřem až do 45. minuty. Dokonce sahal po bodu, nakonec ale prohrál.
Nejlepší podle rozhodčího: Černý Jiří
hodnocení

Datum zápasu: 20. 11. 2018, 10. kolo

Masokombinát - Killing power FC 6:0

Sestava Killing power FC:

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Hosté se z utkání omluvili.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 13. 11. 2018, 9. kolo

Killing power FC - Jedna noha netleská 0:1

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Holomajzna, která rozhodla jediná branka.
hodnocení

Datum zápasu: 31. 10. 2018, 8. kolo

Serus AC - Killing power FC 3:1

Góly: 14. min Černý Jiří;
Zápis rozhodčího: Serus výrazně v poli lepší. Zasloužený výhra domácích.
hodnocení

Datum zápasu: 23. 10. 2018, 7. kolo

Killing power FC - Boží bojovníci 2:4

Sestava Killing power FC: Hrdina Jan (C), Malec Miloš (B), Buřil Pavel, Černý Jiří, Hromas Milan, Mielgo Saul, Tomáš Petr,

Góly: 26. min Černý Jiří;  32. min Buřil Pavel;
Zápis rozhodčího: Velmi vyrovnaný zápas, který skončil velmi překvapivě, a to výhrou Božích bojovníků. Bojovníci vyvinuli větší tlak ve druhé půli, a proto také vyhráli.

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.