Zápasy Kvantanámo - web pro fotbal, hokej a sport

Sestava Kvantanámo: Kuzmík Dušan (C), Kotek Jakub (B), Hořejš Jan, Kubát Adam, Maule Jan, Návrat Štěpán, Sochor Jaroslav,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 17. min Kubát Adam;  27. min Kubát Adam;  31. min Kubát Adam;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Velmi pěkné ofenzivní utkání. Zpočátku měli více ze hry hosté a domácí několikrát zachránil gólman Kotek. Poté však převzali iniciativu domácí a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší podle rozhodčího: Kubát Adam
hodnocení

Datum zápasu: 22. 10. 2018, 7. kolo

Princ Praha FC - Kvantanámo 1:5

Sestava Kvantanámo: Kuzmík Dušan (C), Kotek Jakub (B), Hořejš Jan, Houha Lukáš, Kubát Adam, Mašek Václav, Návrat Štěpán, Sochor Jaroslav,

Góly: 6. min Sochor Jaroslav;  7. min Kubát Adam;  9. min Kubát Adam;  50. min Houha Lukáš;
Zápis rozhodčího: Velice fotbalové utkání i přes nepřízeň počasí, hosté těžili z držení míče a dobré kombinace. Navíc skvěle zachytal brankář.
hodnocení

Datum zápasu: 15. 10. 2018, 6. kolo

Kvantanámo - Praetorians FC B 6:3

Sestava Kvantanámo: Návrat Štěpán, Kubát Adam, Houha Lukáš, Hořejš Jan, Čáha Petr, Bíba Jakub, Kotek Jakub (B), Kuzmík Dušan (C),

Góly: 8. min Houha Lukáš;  18. min Houha Lukáš;  32. min Houha Lukáš;  41. min Houha Lukáš;  50. min Bíba Jakub;  58. min Bíba Jakub;
Zápis rozhodčího: Domácí tým vyhrál zcela zaslouženě, hosté nedokázali vzdorovat.
Nejlepší podle rozhodčího: Houha Lukáš
hodnocení

Datum zápasu: 8. 10. 2018, 5. kolo

Manchlastr FC - Kvantanámo 0:3

Sestava Kvantanámo: Kuzmík Dušan (C), Kotek Jakub (B), Bíba Jakub, Čáha Petr, Houha Lukáš, Kubát Adam, Mašek Václav, Návrat Štěpán, Sochor Jaroslav,

Góly: 26. min Kubát Adam;  46. min Sochor Jaroslav;  59. min Kubát Adam;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané, tvrdé utkání, ve kterém zvítězilo mužstvo s lepší koncovkou.
hodnocení

Datum zápasu: 24. 9. 2018, 4. kolo

Kvantanámo - Libeň SK 4:3

Sestava Kvantanámo: Kuzmík Dušan (C), Kotek Jakub (B), Čáha Petr, Hadraba Petr, Houha Lukáš, Kubát Adam, Maule Jan, Návrat Štěpán, Sochor Jaroslav,

Góly: 29. min Kubát Adam;  33. min Sochor Jaroslav;  36. min Houha Lukáš;  57. min Kubát Adam;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro tým Kvantanámo.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 17. 9. 2018, 3. kolo

Kvantanámo - Yellow Dildos A 4:1

Sestava Kvantanámo: Návrat Štěpán, Kubát Adam, Hořejš Jan, Čáha Petr, Bíba Jakub, Kotek Jakub (B), Kuzmík Dušan (C),

Góly: 17. min Čáha Petr;  18. min Bíba Jakub;  54. min Čáha Petr;
Zápis rozhodčího: V prvním poločase Dildos riskovali s brankářem v poli a nevyplatilo se jim to - dostali dva góly z dálky do prázdné brány a navíc si dali vlastní. Na druhé straně právě brankář Dildos vstřelil z dálky gól na 1:3. Ve druhém poločase byla až do 54. minuty hra vyrovnaná, poté útočník Kvantanáma krásnou hlavičkou zvýšil na 4:1.
Nejlepší podle rozhodčího: Bíba Jakub
hodnocení

Datum zápasu: 10. 9. 2018, 2. kolo

4 TD Ala Bundy A - Kvantanámo 2:3

Sestava Kvantanámo: Kuzmík Dušan (C), Mašek Václav (B), Bíba Jakub, Gross Filip, Hořejš Jan, Kubát Adam, Návrat Štěpán, Sochor Jaroslav,

Góly: 15. min Bíba Jakub;  45. min Kubát Adam;  58. min Gross Filip;
Zápis rozhodčího: Velmi tvrdé utkání, které na stranu Kvantanama strhl v posledních minutách aktivní Gross. Trošku smolná zápas pro domácí.
hodnocení

Datum zápasu: 3. 9. 2018, 1. kolo

Kvantanámo - Weekend Warriors FC 7:3

Sestava Kvantanámo: Sochor Jaroslav, Návrat Štěpán, Mašek Václav, Hadraba Petr, Gross Filip, Čáha Petr, Bíba Jakub, Hořejš Jan (B), Kuzmík Dušan (C),

Góly: 7. min Bíba Jakub;  20. min Čáha Petr;  28. min Gross Filip;  35. min Čáha Petr;  42. min Gross Filip;  57. min Sochor Jaroslav;  57. min Bíba Jakub;
Zápis rozhodčího: Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší podle rozhodčího: Čáha Petr
hodnocení

Datum zápasu: 18. 6. 2018, 11. kolo

Kvantanámo - Yellow Dildos A 3:14

Sestava Kvantanámo: Sochor Jaroslav, Návrat Štěpán, Čáha Petr, Burket Aleš, Bíba Jakub, Hadraba Petr (B), Kuzmík Dušan (C),

Góly: 34. min Bíba Jakub;  35. min Bíba Jakub;  36. min Čáha Petr;
Zápis rozhodčího: Na začátku prvního poločasu mírná iniciativa Kvantanáma, po deseti minutách ji ale převzali Yellow Dildos. Kvantanámu se nešlo dostat z obrany do útoku. Ve druhém poločase Kvantanámo začlo s dobrým útokem a třemi góly, ale Dildos rychle převzali iniciativu a ovládali hru až do konce.
hodnocení

Datum zápasu: 4. 6. 2018, 10. kolo

Jardovi Hřebíci - Kvantanámo 1:2

Sestava Kvantanámo: Kuzmík Dušan (C), Hořejš Jan (B), Bíba Jakub, Burket Aleš, Hadraba Petr, Kubát Adam, Sochor Jaroslav,

Góly: 6. min Bíba Jakub;  54. min Kubát Adam;
Zápis rozhodčího: Utkání bylo záživné a mělo vyrovnaný průběh. Kvantanámo o svém vítězství rozhodlo v závěru.
Nejlepší podle rozhodčího: Sochor Jaroslav
hodnocení

Datum zápasu: 28. 5. 2018, 9. kolo

Kvantanámo - Havri Havri 3:3

Sestava Kvantanámo: Kuzmík Dušan (C), Kotek Jakub (B), Burket Aleš, Čáha Petr, Hadraba Petr, Hořejš Jan, Kubát Adam, Kubát Štěpán, Sochor Jaroslav,

Góly: 8. min Burket Aleš;  15. min Kubát Adam;  52. min Kubát Adam;
Karty: 26. min Kotek Jakub ŽK;  60. min Kotek Jakub ČK;  60. min Kubát Štěpán ČK;
Zápis rozhodčího: Herně vyrovnané utkání, ve kterém si ale hosté nechali utéct začátek, aby nakonec dramaticky vyrovnali v posledních pěti minutách. Tento zvrat bohužel domácí psychicky neunesli.