Nejlepší podle rozhodčího: Pátecký Pavel

Zápis rozhodčího: Hosté se z utkání omluvili.
hodnocení

Datum zápasu: 28. 10. 2018, 7. kolo

MoKo VET - Real Prd VET 6:7

Sestava MoKo VET: Pátecký Pavel (C), Hanžl Jiří (B), Beneš Václav, Horálek Vladimír, Jakubek Tomáš, Josefus Aleš, Klíma Milan, Švarc Pavel, Zikeš Jiří, Zikeš Milan,

Góly: 19. min Jakubek Tomáš;  37. min Klíma Milan;  40. min Zikeš Milan;  48. min Jakubek Tomáš;  53. min Josefus Aleš;  60. min Pátecký Pavel;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaný, klidný a pohodový zápas.
Nejlepší podle rozhodčího: Jakubek Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 21. 10. 2018, 6. kolo

Old boys Bohemia Chips - MoKo VET 3:2

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Švarc Pavel, Klíma Milan, Josefus Aleš, Jakubek Tomáš, Hanžl Jiří, Beneš Václav, Horálek Vladimír (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 2. min Jakubek Tomáš;  59. min Jakubek Tomáš;
Zápis rozhodčího: V zápase rychle skórovali hosté, ale domácí měli více z hry a v prvním poločase otočili. Druhý poločas přinesl pouze jednu branku, ale ta nic neznamenala a domácí vyhráli.
hodnocení

Datum zápasu: 14. 10. 2018, 5. kolo

MoKo VET - Caroil VET 7:3

Góly: 12. min Pátecký Pavel;  16. min Zikeš Milan;  30. min Jakubek Tomáš;  43. min Josefus Aleš;  44. min Pátecký Pavel;  54. min Jakubek Tomáš;  58. min Josefus Aleš;
Zápis rozhodčího: MoKo bylo po celou dobu utkání jasně lepším týmem.
hodnocení

Datum zápasu: 5. 10. 2018, 4. kolo

Poštmistři VET B - MoKo VET 2:2

Sestava MoKo VET: Pátecký Pavel (C), Horálek Vladimír (B), Beneš Václav, Josefus Aleš, Klíma Milan, Švarc Pavel, Zikeš Jiří, Zikeš Milan,

Góly: 3. min Klíma Milan;  50. min Švarc Pavel;
Zápis rozhodčího: Boj do posledních minut. Zasloužená remíza.
Nejlepší podle rozhodčího: Zikeš Jiří
hodnocení

Datum zápasu: 23. 9. 2018, 3. kolo

Los Gigoalos VET - MoKo VET 0:6 (kontumace)

Sestava MoKo VET: Horálek Vladimír (C), Pátecký Pavel (B), Beneš Václav, Jakubek Tomáš, Josefus Aleš, Klíma Milan, Zikeš Milan,

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Domácí se k utkání nedostavili.
hodnocení

Datum zápasu: 16. 9. 2018, 2. kolo

MoKo VET - Marná snaha VET 2:7

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Švarc Pavel, Josefus Aleš, Jakubek Tomáš, Beneš Václav, Horálek Vladimír (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 20. min Zikeš Jiří;  32. min Švarc Pavel;
Zápis rozhodčího: Marná snaha ovládla zápas.
Nejlepší podle rozhodčího: Josefus Aleš
hodnocení

Datum zápasu: 9. 9. 2018, 1. kolo

Maverick VET - MoKo VET 8:4

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Klíma Milan, Jakubek Tomáš, Beneš Václav, Pátecký Pavel (B), Hanžl Jiří (C),

Góly: 32. min Zikeš Jiří;  39. min Zikeš Jiří;  54. min Jakubek Tomáš;  55. min Zikeš Jiří;
Zápis rozhodčího: Domácí pohodlně vyhráli, hosté totiž hráli celý zápas ve čtyřech.
hodnocení

Datum zápasu: 24. 6. 2018, 11. kolo

MoKo VET - Los Gigoalos VET 4:3

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Stoupal Marek, Josefus Aleš, Jakubův Michael, Jakubek Tomáš, Horálek Vladimír, Hanžl Jiří, Hanžl Jan, Beneš Václav, Klíma Milan (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 32. min Zikeš Jiří;  33. min Zikeš Jiří;  41. min Zikeš Jiří;
Zápis rozhodčího: Počet hráčů rozhodl.
hodnocení

Datum zápasu: 10. 6. 2018, 10. kolo

Heart Attack - MoKo VET 4:5

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Stoupal Marek, Klíma Milan, Josefus Aleš, Jakubův Michael, Jakubek Tomáš, Hanžl Jan, Beneš Václav, Hanžl Jiří (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 6. min Stoupal Marek;  14. min Hanžl Jiří;  23. min Zikeš Jiří;  28. min Josefus Aleš;  45. min Josefus Aleš;
Zápis rozhodčího: První poločas se více povedl týmu hostů, kteří po gólu na 2:5 velice podcenili situaci a domácí se během šesti minut dostali zpět do zápasu. Zbývající čas měli domácí obrovský tlak, ale beton hostů se jim nepodařilo prolomit a MoKo ubránilo těsné vítězství.