Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Švarc Pavel, Josefus Aleš, Jakubek Tomáš, Beneš Václav, Horálek Vladimír (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 20. min Zikeš Jiří;  32. min Švarc Pavel;
Zápis rozhodčího: Marná snaha ovládla zápas.
hodnocení

Datum zápasu: 9. 9. 2018, 1. kolo

Maverick VET - MoKo VET 8:4

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Klíma Milan, Jakubek Tomáš, Beneš Václav, Pátecký Pavel (B), Hanžl Jiří (C),

Góly: 32. min Zikeš Jiří;  39. min Zikeš Jiří;  54. min Jakubek Tomáš;  55. min Zikeš Jiří;
Zápis rozhodčího: Domácí pohodlně vyhráli, hosté totiž hráli celý zápas ve čtyřech.
Nejlepší podle rozhodčího: Zikeš Jiří
hodnocení

Datum zápasu: 24. 6. 2018, 11. kolo

MoKo VET - Los Gigoalos VET 4:3

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Stoupal Marek, Josefus Aleš, Jakubův Michael, Jakubek Tomáš, Horálek Vladimír, Hanžl Jiří, Hanžl Jan, Beneš Václav, Klíma Milan (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 32. min Zikeš Jiří;  33. min Zikeš Jiří;  41. min Zikeš Jiří;
Zápis rozhodčího: Počet hráčů rozhodl.
hodnocení

Datum zápasu: 10. 6. 2018, 10. kolo

Heart Attack - MoKo VET 4:5

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Stoupal Marek, Klíma Milan, Josefus Aleš, Jakubův Michael, Jakubek Tomáš, Hanžl Jan, Beneš Václav, Hanžl Jiří (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 6. min Stoupal Marek;  14. min Hanžl Jiří;  23. min Zikeš Jiří;  28. min Josefus Aleš;  45. min Josefus Aleš;
Zápis rozhodčího: První poločas se více povedl týmu hostů, kteří po gólu na 2:5 velice podcenili situaci a domácí se během šesti minut dostali zpět do zápasu. Zbývající čas měli domácí obrovský tlak, ale beton hostů se jim nepodařilo prolomit a MoKo ubránilo těsné vítězství.
hodnocení

Datum zápasu: 3. 6. 2018, 9. kolo

MoKo VET - Caroil VET 15:1

Sestava MoKo VET: Pátecký Pavel (C), Klíma Milan (B), Beneš Václav, Hanžl Jan, Hanžl Jiří, Jakubek Tomáš, Jakubův Michael, Josefus Aleš, Zikeš Jiří, Zikeš Milan,

Góly: 8. min Pátecký Pavel;  10. min Jakubek Tomáš;  12. min Zikeš Jiří;  13. min Zikeš Jiří;  15. min Zikeš Jiří;  32. min Josefus Aleš;  36. min Jakubův Michael;  40. min Pátecký Pavel;  42. min Zikeš Jiří;  45. min Pátecký Pavel;  52. min Zikeš Jiří;  53. min Pátecký Pavel;  55. min Zikeš Jiří;  57. min Zikeš Jiří;  59. min Pátecký Pavel;
Zápis rozhodčího: Jednoznačná převaha, která byla potvrzena i gólově.
hodnocení

Datum zápasu: 27. 5. 2018, 8. kolo

Blesk VK VET B - MoKo VET 5:6

Sestava MoKo VET: Pátecký Pavel (C), Klíma Milan (B), Beneš Václav, Hanžl Jan, Hanžl Jiří, Horálek Vladimír, Jakubek Tomáš, Jakubův Michael, Josefus Aleš, Stoupal Marek, Zikeš Jiří, Zikeš Milan,

Góly: 10. min Jakubek Tomáš;  18. min Josefus Aleš;  19. min Zikeš Milan;  42. min Hanžl Jiří;  48. min Zikeš Jiří;  56. min Hanžl Jiří;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaný zápas rozhodla síla hostů.
Nejlepší podle rozhodčího: Hanžl Jiří
hodnocení

Datum zápasu: 20. 5. 2018, 7. kolo

MoKo VET - Běchovice VET 1:2

Sestava MoKo VET: Pátecký Pavel (C), Hanžl Jiří (B), Beneš Václav, Hanžl Jan, Horálek Vladimír, Jakubek Tomáš, Klíma Milan, Zikeš Jiří, Zikeš Milan,

Góly: 40. min Pátecký Pavel;
Zápis rozhodčího: Ospalé utkání ve velkém horku zvládli lépe Běchovice.
Nejlepší podle rozhodčího: Pátecký Pavel
hodnocení

Datum zápasu: 13. 5. 2018, 6. kolo

Typos - Garda FC - MoKo VET 4:4

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Stoupal Marek, Josefus Aleš, Jakubek Tomáš, Horálek Vladimír, Hanžl Jiří, Hanžl Jan, Beneš Václav, Klíma Milan (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 13. min Zikeš Jiří;  25. min Hanžl Jiří;  35. min Hanžl Jiří;  47. min Pátecký Pavel;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, zasloužená remíza pro obě mužstva.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 6. 5. 2018, 5. kolo

MoKo VET - Real Prd VET 8:4

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Stoupal Marek, Klíma Milan, Josefus Ivo, Jakubův Michael, Jakubek Tomáš, Horálek Vladimír, Hanžl Jan, Beneš Václav, Hanžl Jiří (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 4. min Zikeš Jiří;  8. min Jakubův Michael;  16. min Zikeš Jiří;  26. min Zikeš Jiří;  29. min Zikeš Jiří;  34. min Pátecký Pavel;  40. min Zikeš Jiří;  57. min Zikeš Jiří;
Zápis rozhodčího: První poločas lepší MoKo Vet, kteří si vykopali třígólový náskok. I když Real Prd snížil, MoKo přidalo ihned další gól. Druhý poločas padaly góly jak na běžícím pásu většinou do sítě Real Prd. MoKo bylo nad jeho síly.
hodnocení

Datum zápasu: 27. 4. 2018, 4. kolo

Poštmistři VET B - MoKo VET 6:1

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Klíma Milan, Josefus Aleš, Jakubův Michael, Jakubek Tomáš, Horálek Vladimír, Hanžl Jan, Beneš Václav, Hanžl Jiří (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 40. min Klíma Milan;
Zápis rozhodčího: Zdálo se, že hosté díky střídání by mohli porazit domácí, ale zdání klame. Domácí přejeli hosty v obrovském stylu.
Nejlepší podle rozhodčího: Klíma Milan
hodnocení

Datum zápasu: 15. 4. 2018, 3. kolo

MoKo VET - Old boys Bohemia Chips 6:3

Sestava MoKo VET: Zikeš Milan, Zikeš Jiří, Stoupal Marek, Klíma Milan, Josefus Aleš, Jakubek Tomáš, Horálek Vladimír, Hanžl Jan, Beneš Václav, Hanžl Jiří (B), Pátecký Pavel (C),

Góly: 10. min Hanžl Jan;  30. min Jakubek Tomáš;  38. min Josefus Aleš;  47. min Beneš Václav;  56. min Pátecký Pavel;  58. min Jakubek Tomáš;
Zápis rozhodčího: Rozhodčí se nedostavil. Bohemia Chips byli více než vyrovnaným soupeřem papírově silnějšímu týmu MoKo. To však bylo gólově efektivnější.

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.