Zápasy Palmeiras Prosek - web pro fotbal, hokej a sport

Datum zápasu: 4. 10. 2018, 4. kolo

Palmeiras Prosek - ALT 1.AK 8:5

Sestava Palmeiras Prosek: Dlabola Filip (C), Dlabola Matěj (B), Daniš Martin, Gaper Tomáš, Kočiřík Petr, Macháček Marcel, Mejzlík Jakub, Pochman Petr,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 1. min Dlabola Filip;  3. min Dlabola Filip;  5. min Dlabola Filip;  16. min Dlabola Filip;  18. min Dlabola Filip;  45. min Gaper Tomáš;  51. min Mejzlík Jakub;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Bleskový start domácích určil další průběh zápasu. Hosté se dostali do hry až v poslední desetiminutovce.
Nejlepší podle rozhodčího: Dlabola Filip
hodnocení

Datum zápasu: 20. 9. 2018, 3. kolo

Inter Bubeneč - Palmeiras Prosek 3:2

Sestava Palmeiras Prosek: Dlabola Filip (C), Žilinský Jakub (B), Daniš Martin, Dlabola Matěj, Jenček Michal, Kočiřík Petr, Macháček Marcel, Pochman Petr,

Góly: 10. min Dlabola Matěj;  54. min Dlabola Filip;
Zápis rozhodčího: Hrál se oboustranně pěkný a kombinační fotbal. Inter si vypracoval více šancí a nakonec toho zajímavé utkání rozhodl pro sebe.
Nejlepší podle rozhodčího: Dlabola Matěj
hodnocení

Datum zápasu: 13. 9. 2018, 2. kolo

Palmeiras Prosek - Fugas CF A 6:1

Sestava Palmeiras Prosek: Dlabola Filip (C), Žilinský Jakub (B), Coufalík Jaroslav, Dlabola Matěj, Jenček Michal, Kočiřík Petr, Macháček Marcel, Mikulec Peter,

Góly: 8. min Kočiřík Petr;  20. min Dlabola Filip;  35. min Mikulec Peter;  41. min Dlabola Filip;  50. min Dlabola Matěj;  52. min Dlabola Matěj;
Zápis rozhodčího: Zápas dobré úrovně hraný v rychlém tempu pro sebe rozhodli hráči Proseku důraznější koncovkou.
hodnocení

Datum zápasu: 6. 9. 2018, 1. kolo

F.C.K. - Palmeiras Prosek 4:3

Sestava Palmeiras Prosek: Dlabola Filip (C), Žilinský Jakub (B), Daniš Martin, Dlabola Matěj, Gaper Tomáš, Macháček Marcel, Mejzlík Jakub,

Góly: 2. min Macháček Marcel;  23. min Dlabola Filip;  54. min Gaper Tomáš;
Zápis rozhodčího: Dynamická, bojovná hra se šťastnějším koncem pro domácí. Hosté nevyužili spoustu šancí.
hodnocení

Datum zápasu: 21. 6. 2018, 11. kolo

Tuscarora 03 - Palmeiras Prosek 0:7

Sestava Palmeiras Prosek: Pochman Petr, Mejzlík Jakub, Macháček Marcel, Lhota Jaroslav, Dlabola Matěj, Daniš Martin, Žilinský Jakub (B), Dlabola Filip (C),

Góly: 3. min Dlabola Matěj;  6. min Dlabola Filip;  31. min Daniš Martin;  38. min Dlabola Filip;  42. min Dlabola Matěj;  58. min Dlabola Matěj;  59. min Pochman Petr;
Karty: 53. min Dlabola Filip ŽK;
Zápis rozhodčího: Utkání průměrné úrovně, kde jasně zvítězil hostující tým.
Nejlepší podle rozhodčího: Pochman Petr
hodnocení

Datum zápasu: 7. 6. 2018, 10. kolo

Palmeiras Prosek - K.K.K. 4:1

Sestava Palmeiras Prosek: Dlabola Filip (C), Žilinský Jakub (B), Daniš Martin, Dlabola Matěj, Gaper Tomáš, Lhota Jaroslav, Macháček Marcel, Pochman Petr,

Góly: 41. min Pochman Petr;  48. min Dlabola Matěj;  50. min Dlabola Filip;  60. min Dlabola Matěj;
Zápis rozhodčího: Domácí byli o něco lepší, K.K.K. ale dlouho odolávali a chvíli dokonce vedli. Rychlejší a fotbalovější Palmeiras ale v posledních dvaceti minutách zúročili tlak a vyhráli.
Nejlepší podle rozhodčího: Gaper Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 31. 5. 2018, 9. kolo

Švárni šuhaji - Palmeiras Prosek 4:5

Sestava Palmeiras Prosek: Dlabola Filip (C), Spanilý Tomáš (B), Coufalík Jaroslav, Daniš Martin, Dlabola Matěj, Gaper Tomáš, Lhota Jaroslav, Macháček Marcel,

Góly: 29. min Gaper Tomáš;  30. min Dlabola Matěj;  30. min Dlabola Matěj;  55. min Dlabola Matěj;  57. min Dlabola Filip;
Zápis rozhodčího: Švárni Šuhaji lehce prohospodařili dvougólový náskok z počátku zápasu a i když v dalším průběhu utkání stačilo na branky hostů zareagovat, po posledním gólu soupeře jim už na kýžené vyrovnání nezbyl čas.
hodnocení

Datum zápasu: 17. 5. 2018, 8. kolo

Palmeiras Prosek - Dromedarians Praha 1:5

Góly: 53. min Dlabola Filip;
Zápis rozhodčího: V 1.poločase překvapivě hosté přehráli domácí a po brejcích vedli 2:0. Po přestávce opět z brejků dali až na 4:0 protože domácí špatně bránili. V 53 minutě konečně vstřelili gól a nevzdávali se. Hosté však dobrým výkonem ve všech řadách brankář-obrana-útok, vítězství zaslouženě uhájili.
hodnocení

Datum zápasu: 10. 5. 2018, 7. kolo

Bylo nás pět plus jedna - Palmeiras Prosek 5:3

Sestava Palmeiras Prosek: Dlabola Filip (C), Žilinský Jakub (B), Daniš Martin, Dlabola Matěj, Gaper Tomáš, Lhota Jaroslav, Macháček Marcel, Mejzlík Jakub, Mikulec Peter,

Góly: 45. min Dlabola Matěj;  59. min Dlabola Filip;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání od začátku až do konce. Větší produktivita u domácích.
Nejlepší podle rozhodčího: Lhota Jaroslav
hodnocení

Datum zápasu: 3. 5. 2018, 6. kolo

Palmeiras Prosek - Tutto bene B 4:4

Sestava Palmeiras Prosek: Dlabola Filip (C), Žilinský Jakub (B), Coufalík Jaroslav, Daniš Martin, Dlabola Matěj, Gaper Tomáš, Lhota Jaroslav, Macháček Marcel, Mejzlík Jakub, Mikulec Peter, Pochman Petr,

Góly: 1. min Dlabola Matěj;  4. min Dlabola Filip;  20. min Daniš Martin;  57. min Dlabola Matěj;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaný, vyhecovaný zápas bez vítěze.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 26. 4. 2018, 5. kolo

Atletico Dělo SFC B - Palmeiras Prosek 0:18

Sestava Palmeiras Prosek: Pochman Petr, Mikulec Peter, Macháček Marcel, Lhota Jaroslav, Dlabola Matěj, Daniš Martin, Coufalík Jaroslav, Žilinský Jakub (B), Dlabola Filip (C),

Góly: 3. min Dlabola Filip;  4. min Pochman Petr;  7. min Mikulec Peter;  8. min Dlabola Matěj;  9. min Dlabola Matěj;  10. min Dlabola Matěj;  12. min Dlabola Matěj;  25. min Dlabola Filip;  28. min Dlabola Matěj;  35. min Dlabola Filip;  37. min Dlabola Filip;  42. min Dlabola Matěj;  45. min Dlabola Filip;  47. min Dlabola Matěj;  52. min Dlabola Matěj;  56. min Dlabola Matěj;  58. min Dlabola Matěj;  60. min Dlabola Matěj;
Zápis rozhodčího: V desáté minutě už bylo o vítězi rozhodnuto a utkání se proměnilo ve střelecké dostihy bratrů Dlabolů. Atletico hrálo celkem slušně, ale zapomínalo na základní věc, že musí taky bránit. Proto tento zápas skončil takovým rozdílem.