Sestava Podolka FC VET: Hradec Richard (C), Mlynář Daniel (B), Hradec Martin, Miler Pavel, Miler Petr, Nekola Jiří, Zimovčák Zdeněk,

Zápis rozhodčího: Hrálo se klidné utkání.

Datum zápasu: 23. 11. 2016, 10. kolo

Podolka FC VET - Sebranka FC VET 2:1

Sestava Podolka FC VET: Silva Paolo, Nekola Jiří, Miler Petr, Hradec Richard, Bedrna Michal, Hradec Martin (B), Zimovčák Zdeněk (C),

Góly: 5. min Miler Petr;  20. min Bedrna Michal;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, ve kterém hosté hráli druhou půli o jednoho hráče oslabeni a to rozhodlo.
Nejlepší podle rozhodčího: Zimovčák Zdeněk
hodnocení

Datum zápasu: 16. 11. 2016, 9. kolo

Double United - Podolka FC VET 6:0

Sestava Podolka FC VET:

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Hosté se z utkání omluvili.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 9. 11. 2016, 8. kolo

Podolka FC VET - Pralinky F.C.K. 0:3

Sestava Podolka FC VET: Silva Paolo, Nekola Jiří, Miler Petr, Hradec Martin, Bedrna Michal, Zimovčák Zdeněk (B), Hradec Richard (C),

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Slušně odehrané utkání z obou stran, zasloužená výhra Pralinek.
hodnocení

Datum zápasu: 2. 11. 2016, 7. kolo

Domácí potřeby VET - Podolka FC VET 5:4

Sestava Podolka FC VET: Zimovčák Zdeněk (C), Mlynář Daniel (B), Bedrna Michal, Hradec Martin, Miler Petr, Silva Paolo,

Góly: 35. min Zimovčák Zdeněk;  45. min Bedrna Michal;  50. min Zimovčák Zdeněk;  55. min Zimovčák Zdeněk;
Zápis rozhodčího: Podolka bez střídání, ale dokázala hrát vyrovnaný zápas. Slušně odehráno.
hodnocení

Datum zápasu: 19. 10. 2016, 6. kolo

Podolka FC VET - Masters V 2:7

Sestava Podolka FC VET: Mlynář Daniel (C), Zimovčák Zdeněk (B), Bedrna Michal, Hradec Martin, Hradec Richard, Miler Pavel, Nekola Jiří,

Góly: 43. min Hradec Richard;  59. min Hradec Richard;
Zápis rozhodčího: Utkání průměrné úrovně. Hosté si vypracovali v první půli náskok, který s přehledem pohlídali až do konce a jasně vyhráli.
Nejlepší podle rozhodčího: Hradec Richard
hodnocení

Datum zápasu: 12. 10. 2016, 5. kolo

Deportivo Estudiantil VET - Podolka FC VET 4:1

Sestava Podolka FC VET: Hradec Richard (C), Mlynář Daniel (B), Baštář Petr, Bedrna Michal, Hradec Martin, Miler Pavel, Miler Petr, Nekola Jiří, Silva Paolo, Zimovčák Zdeněk,

Góly: 12. min Hradec Martin;
Zápis rozhodčího: Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
hodnocení

Datum zápasu: 6. 10. 2016, 4. kolo

Podolka FC VET - Jawa - Techno team 1:3

Sestava Podolka FC VET: Hradec Martin (C), Zimovčák Zdeněk (B), Bedrna Michal, Hradec Richard, Miler Petr, Nekola Jiří, Silva Paolo,

Góly: 8. min Nekola Jiří;
Zápis rozhodčího: Hostující tým si v deštivém počasí vydobyl vedení, které nakonec udržel až dokonce a v poslední minutě ještě potvrdil.
hodnocení

Datum zápasu: 21. 9. 2016, 3. kolo

Bronx KKK VET B - Podolka FC VET 9:1

Sestava Podolka FC VET: Hradec Richard (C), Zimovčák Zdeněk (B), Hradec Martin, Miler Pavel, Mlynář Daniel, Nekola Jiří,

Góly: 18. min Hradec Martin;
Zápis rozhodčího: Férové utkání s početní převahou domácích bylo rozhodnuté už v poločase. Hosté zaslouží pochvalu za bojovnost do samotného konce.
hodnocení

Datum zápasu: 14. 9. 2016, 2. kolo

Podolka FC VET - J.R.Club VET A 1:8

Sestava Podolka FC VET: Zimovčák Zdeněk (C), Bedrna Michal (B), Hradec Martin, Hradec Richard, Miler Pavel, Miler Petr, Nekola Jiří, Toužimský Ivan,

Góly: 24. min Zimovčák Zdeněk;
Zápis rozhodčího: Jednoznačná záležitost J.R. Club, který sice prohrávala 0:1, ale nakonec výsledek otočil a zaslouženě zvítězil.
hodnocení

Datum zápasu: 8. 9. 2016, 1. kolo

Bajern Měšičáci - Podolka FC VET 8:0

Sestava Podolka FC VET: Nekola Jiří, Miler Petr, Hradec Richard, Hradec Martin, Mlynář Daniel (B), Zimovčák Zdeněk (C),

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Jednoznačné utkání, hrané v přátelském duchu.

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.