Díky čau Pirelli FC - Primeira Equipe 5:2

Sestava Primeira Equipe: Vejr Tomáš (C), Košut Martin (B), Kadeřábek Ondřej, Ptáček David, Zimola Petr,

Góly: 45. min Kadeřábek Ondřej;  55. min Košut Martin;
Zápis rozhodčího: Domácí celý zápas lepší. Zasloužená výhra.
hodnocení

Datum zápasu: 11. 11. 2019, 9. kolo

Primeira Equipe - Bohemia AFK 5:1

Sestava Primeira Equipe: Vejr Petr (C), Vejr Tomáš (B), Bareš Filip, Košut Martin, Prosecký Jiří, Ptáček David, Zimola Petr,

Góly: 25. min Ptáček David;  39. min Ptáček David;  46. min Bareš Filip;  58. min Vejr Petr;  60. min Bareš Filip;
Zápis rozhodčího: Místy zbytečně nervózní utkání zvládli lépe domácí.
Nejlepší podle rozhodčího: Ptáček David
hodnocení

Datum zápasu: 6. 11. 2019, 8. kolo

Strašnická SK - Primeira Equipe 11:1

Sestava Primeira Equipe: Vejr Petr (C), Košut Martin (B), Bareš Filip, Kadeřábek Ondřej, Prosecký Jiří, Zimola Petr,

Góly: 47. min Bareš Filip;
Zápis rozhodčího: Toto utkání bylo jasné od začátku. Hosté tahali za kratší konec.
hodnocení

Datum zápasu: 21. 10. 2019, 7. kolo

Primeira Equipe - F3N FC B 5:1

Sestava Primeira Equipe: Zimola Petr, Vejr Tomáš, Ptáček David, Prosecký Jiří, Kurtov Valentyn, Košut Martin, Kohout Eduard (B), Vejr Petr (C),

Góly: 15. min Zimola Petr;  16. min Vejr Tomáš;  35. min Zimola Petr;  47. min Vejr Tomáš;
Zápis rozhodčího: Od začátku měli domácí převahu a díky tomu zaslouženě zvítězili.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 14. 10. 2019, 6. kolo

Torpédo Hulín FC - Primeira Equipe 5:1

Sestava Primeira Equipe: Zimola Petr, Vejr Tomáš, Prosecký Jiří, Kohout Eduard, Košut Martin (B), Vejr Petr (C),

Góly: 31. min Vejr Petr;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, jen Hulín dokázal proměňovat šance.
Nejlepší podle rozhodčího: Vejr Petr
hodnocení

Datum zápasu: 7. 10. 2019, 5. kolo

Parádníci - Primeira Equipe 6:0

Sestava Primeira Equipe:

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Hosté se z utkání omluvili.
hodnocení

Datum zápasu: 30. 9. 2019, 4. kolo

Primeira Equipe - Legends are back 2:8

Sestava Primeira Equipe: Vejr Petr (C), Prosecký Jiří (B), Košut Martin, Ptáček David, Vejr Tomáš, Zimola Petr,

Góly: 17. min Vejr Petr;  28. min Ptáček David;
Zápis rozhodčího: Do poločasu vyrovnané utkání, ale hosté těžili z výborného zakončení. V druhé půli už domácí odešli psychicky.
hodnocení

Datum zápasu: 23. 9. 2019, 3. kolo

Nounejm - Primeira Equipe 3:2

Sestava Primeira Equipe: Vejr Petr (C), Košut Martin (B), Kohout Eduard, Prosecký Jiří, Vejr Tomáš, Zimola Petr,

Góly: 19. min Vejr Tomáš;  35. min Vejr Petr;
Zápis rozhodčího: Nervózní utkání, nakonec se štěstím pro domácí.
Nejlepší podle rozhodčího: Kohout Eduard
hodnocení

Datum zápasu: 16. 9. 2019, 2. kolo

Primeira Equipe - New Jersey Devils B 2:1

Sestava Primeira Equipe: Vejr Petr (C), Košut Martin (B), Kohout Eduard, Prosecký Jiří, Ptáček David, Vejr Tomáš, Zimola Petr,

Góly: 32. min Vejr Petr;  38. min Vejr Tomáš;
Zápis rozhodčího: Po bezbrankovém 1. poločase se ihned ve 32. minutě ujali domácí Primavera vedení 1:0, 2. poločas vyrovnanější, ale Primavera si vítězství nenechali vzít.
hodnocení

Datum zápasu: 2. 9. 2019, 1. kolo

Arabská - Primeira Equipe 1:3

Góly: 19. min Vejr Tomáš;  27. min Ptáček David;  48. min Vejr Tomáš;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty.

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.