Sestava Slamník I.USP: Mleziva Zbyněk (C), Chlistovský Richard (B), Babuš Josef, Derganz Dominik, Dolejší Radek, Linhart Tomáš, Mleziva Tomáš, Šilhavý Luboš,

Góly: 12. min Dolejší Radek;  31. min Dolejší Radek;
Karty: 40. min Mleziva Tomáš ŽK;  44. min Dolejší Radek ŽK;  50. min Mleziva Zbyněk ŽK;  56. min Derganz Dominik ŽK;
Zápis rozhodčího: Všechny žluté karty byly za hrubé fauly.
hodnocení

Datum zápasu: 30. 5. 2019, 9. kolo

Kopanda team FC - Slamník I.USP 1:4

Sestava Slamník I.USP: Mleziva Zbyněk (C), Motl David (B), Babuš Josef, Chlistovský Richard, Derganz Dominik, Dolejší Radek, Linhart Tomáš, Mleziva Tomáš, Šilhavý Luboš,

Góly: 2. min Derganz Dominik;  32. min Derganz Dominik;  37. min Linhart Tomáš;  49. min Derganz Dominik;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Zasloužené vítězství Slamníku I.USP.
Nejlepší podle rozhodčího: Derganz Dominik
hodnocení

Datum zápasu: 23. 5. 2019, 8. kolo

Slamník I.USP - PRKA 1:3

Sestava Slamník I.USP: Šilhavý Luboš, Mleziva Tomáš, Mareš Jakub, Linhart Tomáš, Krásný Jindřich, Derganz Dominik, Chlistovský Richard (B), Mleziva Zbyněk (C),

Góly: 15. min Mleziva Tomáš;
Zápis rozhodčího: První poločas vyrovnaný, Slamník více hrál, PRKA hrozila z brejků. Od 38. minuty převzal kontrolu tým PRKA. Konec zápasu zbytečně nervózní.
Nejlepší podle rozhodčího: Mleziva Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 16. 5. 2019, 7. kolo

Lazareth - Slamník I.USP 2:4

Sestava Slamník I.USP: Mleziva Zbyněk (C), Motl David (B), Derganz Dominik, Hlaváč Petr, Krásný Jindřich, Linhart Tomáš, Mareš Jakub, Mleziva Tomáš,

Góly: 18. min Linhart Tomáš;  20. min Derganz Dominik;  36. min Derganz Dominik;  58. min Krásný Jindřich;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, hosté vždy ve vedení, které až do konce utkání udrželi.
hodnocení

Datum zápasu: 9. 5. 2019, 6. kolo

Slamník I.USP - Pivní pohoda AC 3:2

Sestava Slamník I.USP: Mleziva Zbyněk (C), Chlistovský Richard (B), Derganz Dominik, Hlaváč Petr, Krásný Jindřich, Linhart Tomáš, Mareš Jakub, Mleziva Tomáš,

Góly: 13. min Krásný Jindřich;  27. min Mareš Jakub;  30. min Mleziva Tomáš;
Zápis rozhodčího: Slamník si do půle vytvořil třígólový náskok o který se musel až do konce zápasu strachovat.
Nejlepší podle rozhodčího: Mareš Jakub
hodnocení

Datum zápasu: 25. 4. 2019, 5. kolo

Juventus Pivus - Slamník I.USP 6:3

Sestava Slamník I.USP: Mleziva Zbyněk (C), Tereba Michael (B), Derganz Dominik, Dolejší Radek, Linhart Tomáš, Mleziva Tomáš,

Góly: 45. min Dolejší Radek;  55. min Dolejší Radek;  60. min Mleziva Tomáš;
Zápis rozhodčího: Fotbalovější Juventus vedl už 6:1 a hrál celý 2. poločas stejně jako Slamník ve 4 plus 1, když tomu odešli dva zranění hráči a zároveň korigoval na přijatelných 6:3.
hodnocení

Datum zápasu: 11. 4. 2019, 4. kolo

Slamník I.USP - Parta AC 7:1

Sestava Slamník I.USP: Mleziva Tomáš (C), Tereba Daniel (B), Dolejší Radek, Linhart Tomáš, Mareš Jakub, Mleziva Zbyněk,

Góly: 4. min Tereba Daniel;  20. min Mleziva Tomáš;  29. min Linhart Tomáš;  31. min Mareš Jakub;  33. min Mareš Jakub;  45. min Mareš Jakub;  47. min Linhart Tomáš;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, domácí mnohem efektivnější při zakončování akcí.
hodnocení

Datum zápasu: 4. 4. 2019, 3. kolo

Hustá pěna FC - Slamník I.USP 8:0

Sestava Slamník I.USP: Mleziva Zbyněk (C), Tereba Michael (B), Chlistovský Richard, Dolejší Radek, Linhart Petr, Linhart Tomáš, Mleziva Tomáš,

Góly: nikdo
Karty: 41. min Mleziva Zbyněk ŽK;
Zápis rozhodčího: Tvrdé utkání, v němž kraloval hlavně domácí Bohánek, který se podílel na drtivé většině branek Husté pěny.
Nejlepší podle rozhodčího: Linhart Petr
hodnocení

Datum zápasu: 28. 3. 2019, 2. kolo

Slamník I.USP - Lunochod 1.MFK 0:1

Sestava Slamník I.USP: Mleziva Zbyněk (C), Tereba Michael (B), Černošek David, Chlistovský Richard, Derganz Dominik, Dolejší Radek, Krásný Jindřich, Linhart Tomáš, Mareš Jakub, Mleziva Tomáš,

Góly: nikdo
Karty: 37. min Chlistovský Richard ŽK;
Zápis rozhodčího: Důrazné utkání s množstvím faulů, ve kterém rozhodl utkání jediný gól Lunochodu.
Nejlepší podle rozhodčího: Tereba Michael
hodnocení

Datum zápasu: 21. 3. 2019, 1. kolo

Viktorčin smích - Slamník I.USP 0:3

Sestava Slamník I.USP: Tereba Michael, Mleziva Tomáš, Mareš Jakub, Linhart Tomáš, Dolejší Radek, Chlistovský Richard, Andreas Petr, Motl David (B), Mleziva Zbyněk (C),

Góly: 5. min Andreas Petr;  27. min Dolejší Radek;  55. min Dolejší Radek;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání s mírnou převahou Slamníku, který byl v koncovce produktivnější.
Nejlepší podle rozhodčího: Mleziva Zbyněk
hodnocení

Datum zápasu: 29. 11. 2018, 11. kolo

Slamník I.USP - Real Hagrid CF 6:2

Sestava Slamník I.USP: Mleziva Zbyněk (C), Lang Milan (B), Dolejší Radek, Linhart Tomáš, Mleziva Tomáš, Petráček Martin, Tereba Michael,

Góly: 4. min Mleziva Tomáš;  17. min Mleziva Tomáš;  35. min Tereba Michael;  36. min Petráček Martin;  40. min Mleziva Tomáš;  59. min Mleziva Tomáš;
Karty: 41. min Mleziva Tomáš ŽK;
Zápis rozhodčího: Slamník trestal chyby v obraně a zvítězil.