Zápasy S.N.F. A - web pro fotbal, hokej a sport

Datum zápasu: 1. 12. 2019, 11. kolo

S.N.F. A - Fernet team Říčany 4:2

Sestava S.N.F. A: Zukal Dominik, Vostatek Petr, Sehnoutka Jiří, Kuzmik Vladimír, Kobes Václav, Čech Pavel, Bazík Václav, Lihne Vladimír (B), Lihne Vladimír (C),
Vlastní referát: neuveden

Góly: 15. min Sehnoutka Jiří;  16. min Zukal Dominik;  24. min Čech Pavel;  48. min Vostatek Petr;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Pohledné utkání, ve kterém ale byli od počátku lepší domácí, kteří také zaslouženě zvítězili.
Nejlepší podle rozhodčího: Vostatek Petr
hodnocení

Datum zápasu: 24. 11. 2019, 3. kolo

Výlov 0.FC - S.N.F. A 4:3

Sestava S.N.F. A: Zukal Dominik, Sehnoutka Jiří, Kuzmik Vladimír, Kobes Václav, Lihne Vladimír (B), Čech Pavel (C),

Góly: 40. min Čech Pavel;  46. min Kobes Václav;  58. min Kobes Václav;
Zápis rozhodčího: Výborné utkání až do poslední minuty dopadlo šťastněji pro Výlov.
Nejlepší podle rozhodčího: Kobes Václav
hodnocení

Datum zápasu: 17. 11. 2019, 10. kolo

Callida CS - S.N.F. A 2:4

Sestava S.N.F. A: Čech Pavel (C), Lihne Vladimír (B), Bazík Václav, Kobes Václav, Krůla Daniel, Kuzmik Vladimír, Sehnoutka Jiří, Vostatek Petr,

Góly: 24. min Kobes Václav;  40. min Kobes Václav;  51. min Čech Pavel;  57. min Kobes Václav;
Zápis rozhodčího: Dynamické utkání výborné úrovně obou týmů. Po vyrovnaném prvním poločase se ve druhém lépe prosazoval vítězný tým.
Nejlepší podle rozhodčího: Sehnoutka Jiří
hodnocení

Datum zápasu: 10. 11. 2019, 9. kolo

S.N.F. A - GP Rangers 2:7

Sestava S.N.F. A: Zukal Vít, Sehnoutka Jiří, Kuzmik Vladimír, Krůla Daniel, Kobes Václav, Lihne Vladimír (B), Čech Pavel (C),

Góly: 13. min Krůla Daniel;  56. min Kobes Václav;
Zápis rozhodčího: SNF sice srovnalo na 1:1, ale vysoko a zaslouženě vyhráli hráči GP Rangers.
Nejlepší podle rozhodčího: Kuzmik Vladimír
hodnocení

Datum zápasu: 3. 11. 2019, 8. kolo

Strážci Pomeranče - S.N.F. A 6:3

Sestava S.N.F. A: Zukal Dominik, Vostatek Petr, Sehnoutka Jiří, Kuzmik Vladimír, Krůla Daniel, Kobes Václav, Bazík Václav, Lihne Vladimír (B), Čech Pavel (C),

Góly: 2. min Kobes Václav;  36. min Kobes Václav;  50. min Čech Pavel;
Zápis rozhodčího: S.N.F. šli rychle do vedení, ale do druhé půle šel s dvoubrankovým náskokem jejich soupeř. Ten také v úvodních minutách druhého poločasu rozhodl o svém vítězství. Pěkné utkání z obou stran.
hodnocení

Datum zápasu: 20. 10. 2019, 7. kolo

S.N.F. A - Atomovej brouk B 2:9

Sestava S.N.F. A: Dvořáček Lukáš (C), Dvořáček Lukáš (B), Bazík Václav, Ščiklin Alexandr, Sehnoutka Jiří, Vostatek Petr, Zukal Dominik,

Góly: 20. min Ščiklin Alexandr;  50. min Sehnoutka Jiří;
Zápis rozhodčího: Vítezství fotbalovějšího týmu.
Nejlepší podle rozhodčího: Bazík Václav
hodnocení

Datum zápasu: 13. 10. 2019, 6. kolo

Sací komando Modřany - S.N.F. A 2:5

Sestava S.N.F. A: Zukal Dominik, Vostatek Petr, Sehnoutka Jiří, Kobes Václav, Bazík Václav, Lihne Vladimír (B), Čech Pavel (C),

Góly: 6. min Kobes Václav;  14. min Kobes Václav;  16. min Kobes Václav;  21. min Kobes Václav;  23. min Kobes Václav;
Zápis rozhodčího: Krásné utkání. Zasloužené vítězství hostů.
hodnocení

Datum zápasu: 6. 10. 2019, 5. kolo

S.N.F. A - Sokol Vysočany B 3:1

Sestava S.N.F. A: Sehnoutka Jiří, Kuzmik Vladimír, Krůla Daniel, Kobes Václav, Čech Pavel, Lihne Vladimír (B), Zukal Dominik (C),

Góly: 9. min Kobes Václav;  20. min Čech Pavel;  48. min Sehnoutka Jiří;
Karty: 39. min Zukal Dominik ŽK;
Zápis rozhodčího: Hosté se sice snažili, ale tým domácích byl nad jejich síly. S.N.F. bylo silnější v kombinaci a pouze výborný výkon brankaře hostům dlouho držel naději na přijatelný výsledek.
hodnocení

Datum zápasu: 29. 9. 2019, 4. kolo

Habet Praha FŇ - S.N.F. A 2:3

Sestava S.N.F. A: Sehnoutka Jiří, Lihne Vladimír, Krůla Daniel, Kobes Václav, Čech Pavel, Dvořáček Lukáš (B), Zukal Dominik (C),

Góly: 8. min Kobes Václav;  45. min Kobes Václav;  47. min Sehnoutka Jiří;
Zápis rozhodčího: Hezké utkání, kterému by slušela remíza.
hodnocení

Datum zápasu: 15. 9. 2019, 2. kolo

S.N.F. A - Komety FC B 4:2

Sestava S.N.F. A: Zukal Dominik, Sehnoutka Jiří, Ščiklin Alexandr, Kuzmik Vladimír, Krůla Daniel, Dvořáček Lukáš (B), Lihne Vladimír (C),

Góly: 18. min Kuzmik Vladimír;  33. min Kuzmik Vladimír;  59. min Kuzmik Vladimír;  60. min Krůla Daniel;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaný zápas, který vyhráli domácí.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 8. 9. 2019, 1. kolo

Splašený kozy TR - S.N.F. A 1:6

Sestava S.N.F. A: Zukal Vít, Zukal Dominik, Sehnoutka Jiří, Kuzmik Vladimír, Krůla Daniel, Kobes Václav, Čech Pavel, Dvořáček Lukáš (B), Lihne Vladimír (C),

Góly: 5. min Zukal Vít;  8. min Krůla Daniel;  10. min Kobes Václav;  19. min Kobes Václav;  45. min Kuzmik Vladimír;  55. min Lihne Vladimír;
Zápis rozhodčího: V zápase v duchu fair play, hraném za stálého deště, byli hosté lepším týmem.