Zápasy Šumavan-Balkán - web pro fotbal, hokej a sport

Datum zápasu: 3. 12. 2012, 11. kolo

Šumavan-Balkán - Erko Kbely 5:0

Sestava Šumavan-Balkán: Hrechko Serhiy (C), Plotnitskyy Dmytro (B), Bauer Jan, Kníže Jan, Kuznetsov Valeriy, Lohoyda Oleh, Macek Michal, Nessipbayev Timur, Novák Martin, Nový Petr, Rui Vasyl, Zhuraulevich Pavel,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 9. min Rui Vasyl;  32. min Novák Martin;  42. min Macek Michal;  51. min Novák Martin;  53. min Zhuraulevich Pavel;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Erko hrálo 12´ 4+1 a Šumavan využil převahu k vedení 1:0, poté mělo Erko do půle mírnou převahu a snahu vyrovnat. Na začátku druhé půle Šumavan udeřil a poté už nedal soupeři šanci utkání jakkoli zvrátit, jen zvyšoval náskok.
Nejlepší podle rozhodčího: Novák Martin
hodnocení

Datum zápasu: 19. 11. 2012, 10. kolo

Boston HS - Šumavan-Balkán 1:4

Sestava Šumavan-Balkán: Macek Michal (C), Plotnitskyy Dmytro (B), Bauer Jan, Hrechko Serhiy, Kravcov Vitalij, Kuznetsov Valeriy, Lohoyda Oleh, Matsiyevych Tymur, Nessipbayev Timur, Novák Martin, Nový Petr, Rui Vasyl, Zhuraulevich Pavel,

Góly: 3. min Novák Martin;  17. min Nessipbayev Timur;  40. min Nový Petr;  49. min Novák Martin;
Zápis rozhodčího: Velmi široký kádr Šumavanu udolal prořídlé řady soupeře. Utkání rozhodlo lepší proměňování šancí na straně hostů.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 12. 11. 2012, 9. kolo

Šumavan-Balkán - Audi United FC 3:3

Sestava Šumavan-Balkán: Hrechko Serhiy (C), Zhuraulevich Pavel (B), Kravcov Vitalij, Kuznetsov Valeriy, Lohoyda Oleh, Nessipbayev Timur, Plotnitskyy Dmytro, Rui Vasyl,

Góly: 4. min Hrechko Serhiy;  6. min Kuznetsov Valeriy;  30. min Hrechko Serhiy;
Zápis rozhodčího: Krásné utkání bez faulů. Zasloužená remíza.
Nejlepší podle rozhodčího: Kuznetsov Valeriy
hodnocení

Datum zápasu: 5. 11. 2012, 8. kolo

Úterní hosté Ski FC A - Šumavan-Balkán 1:5

Sestava Šumavan-Balkán: Hrechko Serhiy (C), Plotnitskyy Dmytro (B), Bauer Jan, Kníže Jan, Kravcov Vitalij, Kuznetsov Valeriy, Lohoyda Oleh, Nessipbayev Timur, Nový Petr, Rui Vasyl, Zhuraulevich Pavel,

Góly: 7. min Nessipbayev Timur;  28. min Hrechko Serhiy;  37. min Nessipbayev Timur;  42. min Nový Petr;  55. min Nový Petr;
Zápis rozhodčího: Pohledné utkání se zaslouženou výhrou Šumavanu.
Nejlepší podle rozhodčího: Nessipbayev Timur
hodnocení

Datum zápasu: 29. 10. 2012, 7. kolo

Šumavan-Balkán - Trops 1.SK 1:2

Sestava Šumavan-Balkán: Hrechko Serhiy (C), Plotnitskyy Dmytro (B), Bauer Jan, Karabynosh Oleksiy, Kníže Jan, Kravcov Vitalij, Kuznetsov Valeriy, Lesyk Maryan, Lohoyda Oleh, Matsiyevych Tymur, Nessipbayev Timur, Nový Petr, Rui Vasyl, Zhuraulevich Pavel,

Góly: 5. min Kravcov Vitalij;
Zápis rozhodčího: Široký kádr domácích dominoval začátku utkání a zaslouženě šel do vedení. Zkušeně hrající hosté však po aut. vhazování dokázali srovnat skóre. V 2.půli Trops výborně zakončili protiútok a dobře technicky a rychlostně vybavení domácí se již nedokázali prosadit.
Nejlepší podle rozhodčího: Kravcov Vitalij
hodnocení

Datum zápasu: 22. 10. 2012, 6. kolo

UTS Vršovice - Šumavan-Balkán 3:3

Sestava Šumavan-Balkán: Hrechko Serhiy (C), Zhuraulevich Pavel (B), Arshanov Sergey, Dmitriyev Veniamin, Karabynosh Oleksiy, Kravcov Vitalij, Kuznetsov Valeriy, Lesyk Maryan, Lohoyda Oleh, Matsiyevych Tymur, Nessipbayev Timur, Plotnitskyy Dmytro, Rui Vasyl,

Góly: 29. min Kuznetsov Valeriy;  30. min Lesyk Maryan;  56. min Rui Vasyl;
Zápis rozhodčího: Pro Šumavan je dnešní remíza ztrátou, protože měl větší množství šancí,mkteré nedokázal promněnit. Do konce 1.poločasu Šumavan dokázal otočit vývoj zápasu díky dvěma zásahům ve 29.a 30. minutě. Zdálo by se že 2.poločas Šumavan s velkým množstvím hráčů na střídačce UTS přehraje, ale naopak to byli UTS kdo 2 goly Teniaka otočil vývoj zápasu a Šumavan stihl pouze vyrovnat.
hodnocení

Datum zápasu: 15. 10. 2012, 5. kolo

Smutný potapěči - Šumavan-Balkán 3:3

Sestava Šumavan-Balkán: Hrechko Serhiy (C), Arshanov Sergey (B), Dmitriyev Veniamin, Karabynosh Oleksiy, Kravcov Vitalij, Kuznetsov Valeriy, Lohoyda Oleh, Matsiyevych Tymur, Nessipbayev Timur, Plotnitskyy Dmytro, Rui Vasyl,

Góly: 12. min Kuznetsov Valeriy;  30. min Hrechko Serhiy;  39. min Kravcov Vitalij;
Zápis rozhodčího: Velice kvalitní utkání z obou stran.Hosté sahali po vítězství, ale domácí dokázali vyrovnat ze standartní situace.
hodnocení

Datum zápasu: 1. 10. 2012, 4. kolo

Šumavan-Balkán - Santa Dominica 0:1

Sestava Šumavan-Balkán: Hrechko Serhiy (C), Rui Vasyl (B), Arshanov Sergey, Dmitriyev Veniamin, Karabynosh Oleksiy, Kravcov Vitalij, Kuznetsov Valeriy, Lohoyda Oleh, Matsiyevych Tymur, Nessipbayev Timur, Plotnitskyy Dmytro,

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Sympatický výkon, nastřelené břevno a další nedotažené šance nestačili domácím k zisku prvních bodů. Hrál se slušný- vyrovnaný zápas, zkušenější hosté několikrát rychlými přihrávkami "z jedné" rozehnali obranu domácích, ale jediný gól zápasu padl až v6.minutě před koncem z kopačky Maříka.
Nejlepší podle rozhodčího: Rui Vasyl
hodnocení

Datum zápasu: 26. 9. 2012, 3. kolo

Saens 1.FC A - Šumavan-Balkán 5:3

Sestava Šumavan-Balkán: Rui Vasyl, Plotnitskyy Dmytro, Nessipbayev Timur, Matsiyevych Tymur, Lohoyda Oleh, Kuznetsov Valeriy, Kravcov Vitalij, Karabynosh Oleksiy, Dmitriyev Veniamin, Arshanov Sergey (B), Hrechko Serhiy (C),

Góly: 12. min Karabynosh Oleksiy;  20. min Hrechko Serhiy;  32. min Kravcov Vitalij;
Zápis rozhodčího: Bojovné utkání, které vyhrál o něco lepší tým.
hodnocení

Datum zápasu: 18. 9. 2012, 2. kolo

Šumavan-Balkán - Rowdies HFC 2:3

Sestava Šumavan-Balkán: Hrechko Serhiy (C), Kravcov Vitalij (B), Dmitriyev Veniamin, Kalbáč Petr, Kuznetsov Valeriy, Lohoyda Oleh, Matsiyevych Tymur, Nessipbayev Timur, Plotnitskyy Dmytro,

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Doslova reklama na fotbal!
hodnocení

Datum zápasu: 10. 9. 2012, 1. kolo

Restaurace u Pecků A - Šumavan-Balkán 2:1

Sestava Šumavan-Balkán: Hrechko Serhiy (C), Kuznetsov Valeriy (B), Arshanov Sergey, Dmitriyev Veniamin, Kravcov Vitalij, Lesyk Maryan, Lohoyda Oleh, Matsiyevych Tymur, Nessipbayev Timur, Plotnitskyy Dmytro, Zhuraulevich Pavel,

Góly: 10. min Nessipbayev Timur;
Zápis rozhodčího: Pěkný a slušný zápas díky oběma týmům hrajícím rychlý, kombinační fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. V 10.minutě šel Šumavan do vedení, Peckovi do půle srovnali a 2.poločas přidali pouze 1 gól, což na nejtěsnější vítězství stačilo.

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.