Zápasy TJ Bohemia Chips 1980 - web pro fotbal, hokej a sport

Datum zápasu: 29. 11. 2019, 11. kolo

TJ Bohemia Chips 1980 - Nejasná identita 1.HK 5:3

Sestava TJ Bohemia Chips 1980: Srb Lukáš (C), Nguyen Huy Phu (B), Botoš Patrik, Nakládal Lubomír, Rájecký Tomáš, Sedláček Petr, Šefčík Jan, Srb Tomáš, Srb ml. Kamil, Tícha Jan, Zahrádka Tomáš,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 2. min Srb Lukáš;  12. min Srb Lukáš;  48. min Srb Lukáš;  53. min Zahrádka Tomáš;  58. min Srb Lukáš;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Vítězové byli lepším týmem a zaslouženě brali oba body.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 22. 11. 2019, 3. kolo

Real Prd - TJ Bohemia Chips 1980 4:5

Sestava TJ Bohemia Chips 1980: Zahrádka Tomáš, Tícha Jan, Srb ml. Kamil, Srb Tomáš, Sedláček Petr, Rájecký Tomáš, Nakládal Lubomír, Botoš Patrik, Srb Lukáš (B), Srb Lukáš (C),

Góly: 13. min Botoš Patrik;  36. min Zahrádka Tomáš;  44. min Zahrádka Tomáš;  58. min Srb Lukáš;  59. min Nakládal Lubomír;
Zápis rozhodčího: 1. poločas zahájili lépe Bohemia chips, který se ve 13. minutě ujali vedení a měli další šance. Trefil i tyč. Několikrát se vyznamenal gólman Realu. 2. poločas začal šancemi na obou stranách. Nakonec Bohemia přidal další gól. Divokou gólovou přestřelku nakonec vyhrál Bohemia Chips.
Nejlepší podle rozhodčího: Zahrádka Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 15. 11. 2019, 10. kolo

Hajduk Hůrka B - TJ Bohemia Chips 1980 5:5

Góly: 11. min Srb Lukáš;  22. min Nguyen Huy Phu;  40. min Srb Lukáš;  47. min Srb Lukáš;  60. min Srb Lukáš;
Zápis rozhodčího: Fantastický výkon Lukáše Srba, rozdílového hráče celého utkání.
Nejlepší podle rozhodčího: Srb Lukáš
hodnocení

Datum zápasu: 8. 11. 2019, 9. kolo

TJ Bohemia Chips 1980 - FC FC 4:2

Sestava TJ Bohemia Chips 1980: Tícha Jan, Srb ml. Kamil, Šefčík Jan, Sedláček Petr, Rájecký Tomáš, Nakládal Lubomír, Nguyen Huy Phu (B), Srb Lukáš (C),

Góly: 28. min Tícha Jan;  37. min Srb Lukáš;  41. min Srb Lukáš;
Zápis rozhodčího: Bohemia měla celý zápas navrch, ale neproměňovali gólové šance.
hodnocení

Datum zápasu: 1. 11. 2019, 8. kolo

Boss United - TJ Bohemia Chips 1980 7:2

Sestava TJ Bohemia Chips 1980: Srb Lukáš (C), Nguyen Huy Phu (B), Nakládal Lubomír, Rájecký Tomáš, Sedláček Petr, Srb Tomáš, Srb ml. Kamil, Zahrádka Tomáš,

Góly: 14. min Srb ml. Kamil;  40. min Srb Lukáš;
Karty: 29. min Srb ml. Kamil ŽK;  27. min Zahrádka Tomáš ČK;
Zápis rozhodčího: Boss United jasně přehráli svého soupeře, byť gólově rozhodli až v posledních deseti minutách.
hodnocení

Datum zápasu: 18. 10. 2019, 7. kolo

TJ Bohemia Chips 1980 - Rozmetadlo FC 6:12

Sestava TJ Bohemia Chips 1980: Srb Lukáš (C), Nguyen Huy Phu (B), Nakládal Lubomír, Rájecký Tomáš, Šefčík Jan, Srb Tomáš, Srb ml. Kamil,

Góly: 13. min Srb Lukáš;  39. min Rájecký Tomáš;  47. min Rájecký Tomáš;  52. min Srb Lukáš;  58. min Rájecký Tomáš;  59. min Srb Lukáš;
Zápis rozhodčího: Hosté ve všech směrech dominovali.
Nejlepší podle rozhodčího: Rájecký Tomáš
hodnocení

Datum zápasu: 11. 10. 2019, 6. kolo

Šnek FC B - TJ Bohemia Chips 1980 1:2

Sestava TJ Bohemia Chips 1980: Srb Lukáš (C), Srb Lukáš (B), Nakládal Lubomír, Rájecký Tomáš, Sedláček Petr, Šefčík Jan, Srb Tomáš, Srb ml. Kamil, Tícha Jan, Zahrádka Tomáš,

Góly: 58. min Zahrádka Tomáš;  59. min Srb ml. Kamil;
Zápis rozhodčího: Velmi dobré utkání z obou stran. Domácí šli do vedení, ale poté hosté zabrali. Zvýšili obrátky a zaslouženě nakonec skóre otočili.
hodnocení

Datum zápasu: 4. 10. 2019, 5. kolo

TJ Bohemia Chips 1980 - SH Stejskalova 2:1

Sestava TJ Bohemia Chips 1980: Zahrádka Tomáš, Tícha Jan, Srb ml. Kamil, Srb Tomáš, Šefčík Jan, Sedláček Petr, Rájecký Tomáš, Botoš Patrik, Srb Lukáš (B), Srb Lukáš (C),

Góly: 26. min Zahrádka Tomáš;  43. min Zahrádka Tomáš;
Zápis rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 27. 9. 2019, 4. kolo

Vincentka FC - TJ Bohemia Chips 1980 2:4

Sestava TJ Bohemia Chips 1980: Srb Lukáš (C), Nguyen Huy Phu (B), Botoš Patrik, Nakládal Lubomír, Rájecký Tomáš, Šefčík Jan, Srb ml. Kamil,

Góly: 30. min Botoš Patrik;  40. min Srb Lukáš;  42. min Srb Lukáš;  60. min Srb Lukáš;
Zápis rozhodčího: Zápas byl od počátku vyrovnaný. Domácí mladší, běhavější i technicky vyspělejší, ale nedokázali udržet tempo. V 1. půli to tak vypadalo, ale ve 2. půli domácí přestali hrát svoji hru a přizpůsobili se hře soupeře s nakopáváním míče. Hosté ale byli více ráznější a častěji začali střílet na bránu. Tím získali výhodu a začalo jim to padat.
hodnocení

Datum zápasu: 13. 9. 2019, 2. kolo

TJ Bohemia Chips 1980 - Real Praha B 2:11

Sestava TJ Bohemia Chips 1980: Šefčík Jan, Sedláček Petr, Rájecký Tomáš, Nakládal Lubomír, Botoš Patrik, Srb Kamil (B), Srb Tomáš (C),

Góly: 9. min Šefčík Jan;  57. min Botoš Patrik;
Zápis rozhodčího: Bohemia se sice ujala vedení 1:0, ale Real se pořádně rozstřílel a jasně vysoko vyhrál.
Nejlepší podle rozhodčího: Nakládal Lubomír
hodnocení

Datum zápasu: 6. 9. 2019, 1. kolo

Postupická veterans TJ - TJ Bohemia Chips 1980 6:2

Sestava TJ Bohemia Chips 1980: Zahrádka Tomáš, Srb Tomáš, Šefčík Jan, Sedláček Petr, Rájecký Tomáš, Nakládal Lubomír, Botoš Patrik, Srb Lukáš (B), Srb Lukáš (C),

Góly: 41. min Zahrádka Tomáš;  54. min Zahrádka Tomáš;
Zápis rozhodčího: Vítězové stříleli pěkné góly i z větší vzdálenosti a zaslouženě vyhráli.

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.