Zápasy Traktor Humus SUP - web pro fotbal, hokej a sport

Sestava Traktor Humus SUP: Varyš Robert, Šedivý Václav, Plch Martin, Novák Petr, Mládek Petr, Hoďánek Lubor, Havran Jaroslav, Bouška Tomáš, Bobalik Vasil, Frydrak Mykola (B), Meisner Václav (C),
Vlastní referát: neuveden

Góly: 1. min Mládek Petr;  16. min Plch Martin;  55. min Bouška Tomáš;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Pěkný zápas obou týmů. Hosté se rychle ujali vedení, domácí však nechtěli dát kůži lacino a nakonec vyrovnali na 3:3.
Nejlepší podle rozhodčího: Mládek Petr
hodnocení

Datum zápasu: 23. 9. 2020, 4. kolo

Traktor Humus SUP - Slepí koně SUP 4:3

Sestava Traktor Humus SUP: Vavro Roman, Ulrich Martin, Plch Martin, Novák Petr, Mládek Petr, Hoďánek Lubor, Havran Jaroslav, Frydrak Mykola (B), Meisner Václav (C),

Góly: 12. min Vavro Roman;  14. min Havran Jaroslav;  45. min Havran Jaroslav;  56. min Havran Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, ve kterém měli domácí přesnější koncovku, a to v tomto utkání sehrálo největší roli.
Nejlepší podle rozhodčího: Havran Jaroslav
hodnocení

Datum zápasu: 17. 9. 2020, 3. kolo

Kbelák FC SUP - Traktor Humus SUP 6:1

Sestava Traktor Humus SUP: Vavro Roman, Varyš Robert, Valenta Richard, Novák Petr, Mládek Petr, Havran Jaroslav, Bouška Tomáš, Bobalik Vasil, Frydrak Mykola (B), Meisner Václav (C),

Góly: 27. min Novák Petr;
Zápis rozhodčího: Rozhodčí se k zápasu nedostavil.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden
hodnocení

Datum zápasu: 10. 9. 2020, 2. kolo

Traktor Humus SUP - Garáže Klíčov 1:1

Sestava Traktor Humus SUP: Plch Martin (C), Frydrak Mykola (B), Bobalik Vasil, Bouška Tomáš, Havran Jaroslav, Hoďánek Lubor, Mládek Petr, Novák Petr, Rožánek Vladimír, Šedivý Václav, Varyš Robert, Vavro Roman,

Góly: 52. min Havran Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Spravedlivá dělba bodů.
hodnocení

Datum zápasu: 1. 9. 2020, 1. kolo

Tučňáci SUP B - Traktor Humus SUP 1:1

Sestava Traktor Humus SUP: Meisner Václav (C), Frydrak Mykola (B), Bobalik Vasil, Bouška Tomáš, Hoďánek Lubor, Mládek Petr, Novák Petr, Šedivý Václav, Varyš Robert, Vavro Roman,

Góly: 13. min Mládek Petr;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou.
Nejlepší podle rozhodčího: Frydrak Mykola
hodnocení

Datum zápasu: 2. 12. 2019, 11. kolo

Super Calvados - Traktor Humus SUP 8:3

Sestava Traktor Humus SUP: Meisner Václav (C), Frydrak Mykola (B), Bobalik Vasil, Bouška Tomáš, Havran Jaroslav, Hoďánek Lubor, Mládek Petr, Rožánek Vladimír, Šedivý Václav, Varyš Robert, Vavro Roman,

Góly: 7. min Mládek Petr;  16. min Rožánek Vladimír;  32. min Vavro Roman;
Zápis rozhodčího: Domácím se podařilo utkání otočit ve svůj prospěch a nakonec vyhráli.
Nejlepší podle rozhodčího: Rožánek Vladimír
hodnocení

Datum zápasu: 18. 11. 2019, 10. kolo

Traktor Humus SUP - Socra SUP 0:3

Sestava Traktor Humus SUP: Meisner Václav (C), Frydrak Mykola (B), Bobalik Vasil, Bouška Tomáš, Havran Jaroslav, Hoďánek Lubor, Mládek Petr, Novák Petr, Rožánek Vladimír, Šedivý Václav, Varyš Robert, Vavro Roman,

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Prvního gólu jsme se dočkali až v závěru poločasu a radovali se hosté. Druhý poločas hosté hru kontrolovali a zaslouženě vyhráli.
hodnocení

Datum zápasu: 13. 11. 2019, 9. kolo

Slepí koně SUP - Traktor Humus SUP 0:6 (kontumace)

Sestava Traktor Humus SUP: Meisner Václav (C), Vavro Roman (B), Bobalik Vasil, Bouška Tomáš, Mládek Petr, Novák Petr, Rožánek Vladimír,

Góly: 11. min Mládek Petr;
Zápis rozhodčího: Utkání bylo předčasně ukončeno v 15. minutě pro nedostatek hry schopných hráčů domácích.
hodnocení

Datum zápasu: 7. 11. 2019, 8. kolo

Traktor Humus SUP - Rychlé pípy SUP 2:11

Sestava Traktor Humus SUP: Rožánek Vladimír, Novák Petr, Mládek Petr, Hoďánek Lubor, Havran Jaroslav, Frydrak Mykola (B), Meisner Václav (C),

Góly: 3. min Mládek Petr;  50. min Meisner Václav;
Zápis rozhodčího: Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli hráči Rychlé šípy díky disponovaným střelcům Formánka a Mačalíka.
Nejlepší podle rozhodčího: Meisner Václav
hodnocení

Datum zápasu: 23. 10. 2019, 7. kolo

Kbelák FC SUP - Traktor Humus SUP 8:1

Sestava Traktor Humus SUP: Vavro Roman, Varyš Robert, Šedivý Václav, Rožánek Vladimír, Novák Petr, Hoďánek Lubor, Havran Jaroslav, Bouška Tomáš, Bobalik Vasil, Mládek Petr (B), Mládek Petr (C),

Góly: 49. min Novák Petr;
Zápis rozhodčího: Domácí byli aktivnějším týmem, lépe kombinovali a hlavně lépe zakončovali.