Zápasy Tream Deam FC - web pro fotbal, hokej a sport

Datum zápasu: 4. 11. 2019, 8. kolo

Tream Deam FC - Sanitka AS 4:2

Sestava Tream Deam FC: Janský Pavel (C), Janský Tomáš (B), Aksamít Petr, Černík Ondřej, Grim Dominik, Nepraš Petr, Škabraha Pavel,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 5. min Aksamít Petr;  13. min Škabraha Pavel;  30. min Aksamít Petr;  48. min Janský Pavel;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Hosté hráli skoro celý poločas v pěti a Tream si vystřílel náskok, který ve druhém poločase pohlídal a zaslouženě vyhrál.
Nejlepší podle rozhodčího: Grim Dominik
hodnocení

Datum zápasu: 21. 10. 2019, 7. kolo

Lipnice - Tream Deam FC 3:0

Sestava Tream Deam FC: Škabraha Pavel, Matuška Jiří, Drnek Adam, Černík Ondřej, Aksamít Petr, Janský Tomáš (B), Janský Pavel (C),

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Tream Deam se gólově vůbec nechytl a Lipnice v pohodě vyhrála 3:0.
Nejlepší podle rozhodčího: Janský Pavel
hodnocení

Datum zápasu: 14. 10. 2019, 6. kolo

Tream Deam FC - Prague City FC 10:5

Sestava Tream Deam FC: Janský Pavel (C), Janský Tomáš (B), Aksamít Petr, Černík Ondřej, Drnek Adam, Matuška Jiří, Nepraš Ondřej, Nepraš Petr,

Góly: 11. min Janský Pavel;  12. min Nepraš Ondřej;  18. min Nepraš Petr;  27. min Černík Ondřej;  35. min Janský Pavel;  37. min Matuška Jiří;  42. min Nepraš Ondřej;  46. min Janský Pavel;  56. min Nepraš Ondřej;  60. min Nepraš Ondřej;
Zápis rozhodčího: Vítězové předváděli nápaditý a kombinační fotbal se spoustou krásných akcí, po změně stran polevili a dovolili Prague City alespoň korigovat skóre.
Nejlepší podle rozhodčího: Nepraš Ondřej
hodnocení

Datum zápasu: 7. 10. 2019, 5. kolo

Limita - Tream Deam FC 2:1

Sestava Tream Deam FC: Drnek Adam (C), Janský Tomáš (B), Aksamít Petr, Černík Ondřej, Grim Dominik, Matuška Jiří, Nepraš Ondřej, Nepraš Petr, Škabraha Pavel,

Góly: 49. min Nepraš Ondřej;
Karty: 20. min Aksamít Petr ŽK;
Zápis rozhodčího: Dynamický, bojovný fotbal. Soupeři si nic nedarovali. První půle těsné vítězství domácích. Hosté měli několik slibných šancí ke skórování, ale bez úspěchu. Ve 2. půli přišlo drama, domácí sice vstřelili druhý gól, ale hosté snížili a všemožně se snažili srovnat, ale domácí si výhru pohlídali.
hodnocení

Datum zápasu: 30. 9. 2019, 4. kolo

Tream Deam FC - Pivojs s.r.o.1.FC 3:6

Sestava Tream Deam FC: Janský Pavel (C), Janský Tomáš (B), Aksamít Petr, Černík Ondřej, Nepraš Ondřej, Nepraš Petr,

Góly: 9. min Aksamít Petr;  43. min Janský Pavel;  58. min Nepraš Ondřej;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání. Domácí doplatili na proměňování šancí.
hodnocení

Datum zápasu: 23. 9. 2019, 3. kolo

Kontis 1.FC - Tream Deam FC 2:7

Sestava Tream Deam FC: Janský Pavel (C), Aksamít Petr (B), Bohdal Tomáš, Černík Ondřej, Matuška Jiří, Nepraš Ondřej, Nepraš Petr, Škabraha Pavel,

Góly: 10. min Matuška Jiří;  24. min Bohdal Tomáš;  27. min Nepraš Ondřej;  42. min Nepraš Ondřej;  49. min Černík Ondřej;  53. min Janský Pavel;
Zápis rozhodčího: Kontis se nevzdal a korigoval svou porážku dvěma góly.
hodnocení

Datum zápasu: 16. 9. 2019, 2. kolo

Tream Deam FC - Orosený Paragraf 6:1

Sestava Tream Deam FC: Janský Pavel (C), Aksamít Petr (B), Bohdal Tomáš, Černík Ondřej, Drnek Adam, Grim Dominik, Matuška Jiří, Nepraš Ondřej, Nepraš Petr, Škabraha Pavel,

Góly: 4. min Nepraš Ondřej;  14. min Janský Pavel;  27. min Bohdal Tomáš;  44. min Janský Pavel;  51. min Janský Pavel;  52. min Matuška Jiří;
Zápis rozhodčího: Pěkné utkání, hrané ve vysokém tempu.
hodnocení

Datum zápasu: 9. 9. 2019, 1. kolo

Černý koně TMK - Tream Deam FC 2:4

Sestava Tream Deam FC: Janský Pavel (C), Aksamít Petr (B), Bohdal Tomáš, Grim Dominik, Matuška Jiří, Nepraš Ondřej, Nepraš Petr, Škabraha Pavel,

Góly: 5. min Janský Pavel;  22. min Grim Dominik;  58. min Bohdal Tomáš;  59. min Nepraš Ondřej;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání pro sebe v závěru rozhodlii hosté.
hodnocení

Datum zápasu: 17. 6. 2019, 11. kolo

Tream Deam FC - A - klub 90 1:4

Sestava Tream Deam FC: Škabraha Pavel, Nepraš Petr, Nepraš Ondřej, Drnek Adam, Aksamít Petr (B), Janský Pavel (C),

Góly: 40. min Nepraš Petr;
Zápis rozhodčího: Hosté hráli prvních 15 minut o jednoho hráče v poli oslabení. Poté, co se počet hráčů vyrovnal, vyrovnala se i hra. V druhé půli hosté svou mírnou převahu zúročili ve vítězství.
Nejlepší podle rozhodčího: Aksamít Petr
hodnocení

Datum zápasu: 3. 6. 2019, 10. kolo

Veselá Kráva TJ - Tream Deam FC 6:0

Sestava Tream Deam FC: Janský Pavel (C), Aksamít Petr (B), Drnek Adam, Nepraš Petr, Škabraha Pavel,

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Hosté hráli celý zápas o hráče méně a předvedli sympatický výkon, za který se nemusí stydět, ale na body to nestačilo.
Nejlepší podle rozhodčího: Nepraš Petr
hodnocení

Datum zápasu: 27. 5. 2019, 9. kolo

Lipnice - Tream Deam FC 2:4

Sestava Tream Deam FC: Janský Pavel (C), Aksamít Petr (B), Černík Ondřej, Drnek Adam, Nepraš Ondřej, Nepraš Petr,

Góly: 9. min Janský Pavel;  10. min Nepraš Ondřej;  36. min Nepraš Petr;  37. min Nepraš Petr;
Zápis rozhodčího: Hostující tým kontroloval hru do 40 minuty. Pak se jim zranil hráč a museli dohrát utkání o jednoho hráče méně. Hostům by slušela i vyšší liga.