Poslední zápas - hraný 10. 9. 2018, 2. kolo

Valník - Flamengo FC SUP 2:6

Sestava Valník: Mráz Jan (C), Šára Oldřich (B), Buresch Josef, Dvořák Radek, Mengler Petr, Pařízek Petr, Sokol Zdeněk,

více>>

Nejnovější výsledky - 3. kolo
Flamengo FC SUP - Radouč FC B 3:0, Felix club super - Prohibice FKK SUP 2:1, Čechie 12° SUP - 1.FC RUM SUP 3:1,
Nejnovější komentář
15. 1. 2016 - napsal: PROCHY
Porušuji dominanci civila Standy na této stránce vyhodnocením roku 2015 z pohledu propoceného dresu!Lońský rok byl určitě nejúspěšnější v historii Valníku,ale těžko se bude opakovat,protože roky a hlavně kila přibývají! 1.kolo Berušky 1-7 Zápas byl ovlivněn řadou našich absencí-nehráli Prochy,Máca,Mrazík,Milan.Tohle mužstvo s několika exligovými hráči jednoznačně vyhrálo skupinu.Snad jen...potkat se s nima v posledním kole v plný sestavě,tak určitě takovej pytel nedostanem!? 2.kolo Kbelák 3-3 Odehráli jsme dobrej mač,...klíčový moment,možná pro celou sezónu,přišel za stavu 1-2,kdy jsme reklamovali penaltu a všichni se seběhli na rozhodčího a soupeř dává do prázdný na 1-3!To nás neskutečně nas...,čti naštvalo, a výsledkem bylo vyrovnání po obrovskym tlaku!No hrát ještě chvilku... 3.kolo Lucián 2-1 Můj zápas !Na domácím hřišti na Litvínovské,kdy jsem klidně mohl dát finftrick,ale i tak se mi poved asi životní gól z trestńáku.Příště zas trefim autobusovou stanici,ne u hřiště,ale tu další!:-) 4.kolo Starci 3-2 Klika výhra,protože Starci vůbec nevypadali jako starci a naše 2.půle to byl totální zmar,jelikož jsme jenom odkopávali.No nebylo by od věci,aby Standa občas nedal návrh na kontrolu registraček... 5.kolo Rokoska 5-1 Jasná výhra,ale bez střídání jsme hráli hodně profesorsky,takže Olda si dost zachytal a díky mu za 2 body! 6.kolo Socra 7-1 Soupeř hrál pár minut o jednoho míń,ale jakmile byli komplet,tak se rozjel náš brankostroj! 7.kolo Garda 3-0 Půl mužstva jsme měli všude možně po Evropě,takže se povolali zálohy a bylo prima si zahrát s některejma klukama zas po dlouhý době.Jinak se hrálo opět za naší obrovský převahy,ale vynikající gólman soupeře nás dlouho přiváděl k zoufalství.Ani nevim,jestli byl Olda v bráně nebo sledoval zápas ze zahrádky blízké hospůdky!?:-) 8.kolo Radouč 2-2 Opět neskutečná řež,stejně jako na jaře,s tímhle českoužgorodskym výběrem!Od první vteřiny jsem se těšil až rozhodčí odpíská konec a budu mít dvě ruce,dvě nohy a hlavu na krku!Fotbal byl absolutně na posledním místě...!Zápas se hrubě nepoved Milanovi-asi měl slíbeno na jolce v Kyjevě grátis boršč a šašlik...!:-) 9.kolo Trops 2-1 Z týhle výhry jsem měl asi největší radost!Mužstvo ze sportovní třídy mého ročníku z gymplu v Přípotoční,tradičně vsadilo na totální Prešov plus vynikajícího brankáře,domácí hřiště a rozhodčího příbuznýho Dáše,ale ani to jim nepomohlo a my díky dvěma trefám Sokyho,mé teče očima nebyly,zcela zaslouženě po obrovské převaze vyhráli!A propos...pamatujete na Kapr,tam taky nešlo vyhrát...vždycky stejnej rozhodčí,tradičně penalta,děravý sítě,jednou se hrálo 50 minut,podruhý 70 a pak po dlouhý době jsme je dostali na Pražačku a hned schytali od nás pytel tušim 7!? 10.kolo Vokra 3-0 Pěknej zápas,který jsme měli od začátku pod kontrolou. 11.kolo Benda 8-2 Soupeř potřeboval bod k záchraně,ale o půlce odplavali kapříci zpět do Třeboně,takže jsme zabrali nadoraz a hezky si zastříleli! 12.kolo hospoda Krásná tečka za úspěšnym podzimem! vše>>

bookingJet

JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.